Havarijní pojištění Opel Grandland X

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Kde sjednat nejvýhodnější havarijní pojištění pro Opel Grandland X?

Model Grandland X se do nabídky německé automobilky Opel zařadil v roce 2017. Jde o velice povedené SUV, které zaujme svým střídmým, ale zajímavým designem, bohatou výbavou i jízdními vlastnostmi.

Nevídaně povedené SUV

Opel Grandland X je vzhledem ke svým rozměrům překvapivě lehký. Váží méně než 1400 kilogramů, díky čemuž je příjemně hbitý i se základním tříválcovým motorem. Ten má objem 1,2 litru a výkon 96 kW. Jde o jeden z nejpovedenějších tříválců na trhu a při řízení byste nejspíš ani nepoznali, že máte pod kapotou tak malý motor. Také osmistupňový automat funguje skvěle a k Opelu Grandland X dobře pasuje. Šestistupňový manuál se řadí spíše k horšímu průměru. Povedl se také podvozek, který je velmi pohodlný a nerozhází ho ani horší česká silnice.

V prostorném interiéru na vás čeká nadstandardní výbava. Čas strávený v autě zpříjemní vyhřívané sedačky, dvouzónová klimatizace, USB konektivita pro nabíjení tabletů a telefonů vpředu i vzadu, stínící roletky na zadních oknech a kvalitní materiály všude kam se podíváte. Středovému panelu vévodí velký barevný displej doplněný o klasická tlačítka pro ovládání klimatizace i rádia. Na své si tak přijdou i příznivci tradičních ovládacích prvků.

Sjednat havarijní pojištění

Havarijní pojištění pro Opel Grandland X hledejte online

Pokud chcete najít co nejlepší havarijní pojištění, je třeba před jeho sjednáním porovnat minimálně několik různých nabídek. Pokud byste je ale srovnávali sami, dalo by vám to zbytečně moc práce.

Spolehněte se raději na online porovnávač, který vám hledání výrazně ulehčí. Dostupné produkty můžete snadno porovnat podle ceny, výše spoluúčasti nebo dostupných připojištění. A jakmile si některé havarijní pojištění vyberete, přes web si ho můžete i sjednat.

Sjednat havarijní pojištění
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).