Havarijní pojištění Opel Vivaro

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

Kde sjednat nejvýhodnější havarijní pojištění pro Opel Vivaro?

Opel Vivaro je dodávka s tradicí, která se vyrábí už od roku 1980. Aktuální generace vznikla v roce 2016 ve spolupráci s francouzským Peugeotem a japonskou Toyotou. Pod třemi různými názvy tak na silnicích můžete potkat tři téměř stejné vozy. Spolupráce se vydařila a jde o jednu z nejlepších dodávek, kterou si aktuálně můžete pořídit. Ať už potřebujete převážet objemný náklad, nebo početnou posádku.

Variabilní pracant

Opel Vivaro se dokonale přizpůsobí vašim potřebám. Chcete praktické a prostorné rodinné auto? Nebo snad firemního pracanta na převážení celých europalet? Obojí je možné. Model Vivaro si totiž můžete nakonfigurovat jako minibus pro 9 cestujících, skříňovou dodávku, nebo kombinaci těchto variant. Dostupné jsou také tři různé délky. Nejkratší Vivaro měří na délku jen 4,6 metru, střední 4,95 metru a nejdelší 5,3 metru.

Při vývoji se myslelo také na technologickou výbavu. V interiéru tak nechybí barevný sedmipalcový displej, přes který můžete kromě infotainmentu ovládat také aplikace Android Auto a Apple CarPlay. O pohodlí na cestách se postarají vyhřívaná sedadla a automatická klimatizace a řidiči jistě ocení také adaptivní tempomat, head-up displej nebo 180° parkovací kameru.

Havarijní pojištění pro Opel Vivaro hledejte online

Chcete havarijní pojištění najít snadno a rychle? Díky online srovnávači si vyberete během chvilky. Stačí vyplnit základní informace o vás a vašem Opelu Vivaro.

U konkrétních produktů vždy najdete cenu, výši spoluúčasti, hodnocení, kompletní pojistné podmínky a také seznam dostupných připojištění. Havarijní pojištění si tak vyberete raz dva. A pokud byste si při výběru nevěděli rady, můžete využít doporučení pojišťovacího experta nebo se obrátit na profesionální zákaznickou podporu.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.