Havarijní pojištění Opel Crossland X

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

Kde sjednat nejvýhodnější havarijní pojištění pro Opel Crossland X?

Opel Crossland X je městský crossover, který je v prodeji od roku 2017. Od svého uvedení na trh už prošel jedním faceliftem a prodejně se mu velice daří. V žebříčku nejprodávanějších modelů automobilky Opel si aktuálně drží druhé místo. A protože jde o velmi povedený vůz, pravděpodobně se mu bude dařit i v budoucnu.

Dobře vybavený crossover za slušnou cenu

Zvýšený podvozek Opelu Crossland X zajišťuje především pohodlnější nasedání a lepší výhled z auta. Na řádění v terénu vůz není stavěný a cílí na běžné řidiče, kteří se nejčastěji pohybují po městě a okreskách. Vůz je dostatečně pohodlný a výkonný i na cesty po dálnici, ale při opravdu dlouhých a pravidelných dálničních jízdách by vám pravděpodobně nedělal radost vyšší aerodynamický hluk.

Opel Crossland X je nabitý technologiemi, které zajišťují pohodlnější řízení, vysokou bezpečnost a komfort. Palubní systém se ovládá přes osmipalcovou dotykovou obrazovku. Tu doplňují klasická tlačítka a otočné voliče, takže například nastavení klimatizace zvládnete i poslepu. Ideální kombinace. Už základní výbavě pak najdete tempomat, LED světlomety či asistenta pro rozjezd do kopce. Cena Opelu Crossland X začíná pod hranicí 350 tisíc korun, takže jde o velmi zajímavou koupi a není divu, že se modelu skvěle daří.

Jak snadno najít havarijní pojištění pro Opel Crossland X?

Rádi byste našli co nejvýhodnější havarijní pojištění pro Opel Crossland X, ale nechce se vám trávit čas složitým srovnáváním nabídek od jednotlivých pojišťoven?

Porovnání a následné sjednání havarijního pojištění si můžete výrazně usnadnit využitím online porovnávače, díky kterému havarijní pojištění najdete během chvilky.

Do formuláře stačí vyplnit několik údajů o vás a vašem automobilu a poté si z dostupné nabídky vybrat ideální havarijní pojištění. U jednotlivých kalkulací můžete porovnávat výši spoluúčasti, cenu či dostupná připojištění. Pokud vám jde především o co nejlepší cenu, nabídky si můžete seřadit také podle ceny. Jakmile si havarijní pojištění vyberete, přes web si ho na pár kliků také sjednáte.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.