Povinné ručení Opel Crossland X

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Jak najít nejlevnější povinné ručení pro Opel Crossland X?

O menší crossovery je v Evropě obrovský zájem a Opel Crossland X je toho jasným důkazem. V současné době je totiž druhým nejprodávanějším modelem německé automobilky Opel. Svou oblibu si získal velmi rychle - prodávat se začal teprve v roce 2017. Díky velkému úspěchu už Crossland X prodělal první facelift, který ale přinesl jen drobné kosmetické změny.

Bohatá výbava za lidovou cenu

Opel Crossland X je povedený městský crossover, který v nabídce nahradil MPV Meriva. Soustředí se proto na praktičnost a nabízí dostatek místa pro cestující, velký zavazadlový prostor a úsporné motorizace. Nenechte se ale zmást jeho zvýšeným podvozkem. Jde o designovou záležitost a do terénu se Opel Crossland X nehodí. Zvýšený podvozek ale poslouží ke většímu pohodlí při nastupování do vozu a zajistí také lepší výhled z vozu.

Základní cena Opelu Crossland X se pohybuje pod 350 tisíci korunami, což je za menší crossover samo o sobě zajímavou částkou. Když se ale podíváte na seznam základní výbavy, cena vám najednou začne připadat ještě zajímavější. V základu totiž Opelu Crossland X nechybí LED světlomety, tempomat, volant potažený kůží, velký dotykový displej nebo asistent pro rozjezd do kopce.

Spočítat povinné ručení

Jak najít povinné ručení pro Opel Crossland X za pár minut?

Najít nejlevnější povinné ručení pro Opel Crossland X by mohl být celkem obtížný úkol. Nabídka je na českém trhu opravdu široká a pořádně se v ní nemusí vyznat ani znalec pojištění. Ceny se navíc mohou značně lišit i u podobných produktů. Cenu povinného ručení sice ovlivňuje především značka, model, rok výroby a motorizace automobilu, každá pojišťovna ale při výpočtu ceny postupuje jinak.

Hledání vám naštěstí usnadní online kalkulačka. Vyplňte v ní údaje o vás a vašem vozu a během několika minut už budete moci vybírat z kompletní nabídky.

U všech produktů najdete kromě ceny také výši pojistného plnění, možná připojištění, pojistné podmínky a seznam služeb zahrnutých v základní ceně. Snadno tak najdete povinné ručení, které vám sedne.

Spočítat povinné ručení
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).