Povinné ručení Opel Grandland X

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Jak vybrat povinné ručení pro Opel Grandland X?

Opel Grandland X je jedno z nejlepších rodinných SUV, které si na současném trhu můžete pořídit. Kombinuje totiž bohatou výbavu, příjemné jízdní vlastnosti a líbivý design s velmi zajímavou cenovkou.

Opel Grandland X vám bude dělat radost

Grandland X umí na první pohled zaujmout svým designem. Nepouští se do žádných extravagancí, ale zároveň vystupuje z nudné šedi. A ačkoliv jde o prostorné rodinné SUV, řidiče určitě potěší také jeho jízdní vlastnosti. Inženýrům z Opelu se totiž podařilo stlačit celkovou hmotnost pod 1400 kilogramů, takže Grandland X nepůsobí ospalým dojmem dokonce ani se základním 1,2litrovým tříválcem. Pokud by vám ale 130 koní nestačilo, pod kapotou můžete mít i silnější jednotku se 180 koňmi. Oba motory nejlépe fungují v kombinaci s osmistupňovou automatickou převodovkou, která řadí hladce a o jejím chodu ani nebudete vědět.

Interiér je nejen prostorný, ale také výborně odhlučněný. Ani při maximální povolené dálniční rychlosti v něm neuslyšíte aerodynamický šum nebo hluk od motoru a kol. Také celkové zpracování interiéru je na vysoké úrovni a nenajdete v něm žádné levné tvrdé plasty.

Cena vozu začíná pod hranicí 500 tisíc korun a nemusíte moc připlácet, abyste dosáhli na velmi bohatou výbavu. Opel Grandland X umí nabídnout asistenta jízdy v pruzích, adaptivní tempomat, vyhřívaný volant, vyhřívaná přední i zadní sedadla, ambientní osvětlení interiéru, palubní desku i středový panel prošitý kůží, navigaci či dvouzónovou klimatizaci.

Spočítat povinné ručení

Najděte povinné ručení pro Opel Grandland X během chvíle

Povinné ručení dnes nabízí nejedna česká pojišťovna. A ačkoliv konečnou cenu ovlivňují vždy stejné parametry jako model, značka, výkon či rok výroby vozidla, ceny povinného ručení se napříč trhem značně liší. Najít to pravé povinné ručení tak není hračka.

Chcete si hledání usnadnit? Využijte online kalkulačku, díky které povinné ručení najdete za pár minut.

Pro zobrazení kompletní nabídky stačí do kalkulačky vyplnit několik údajů o vás a vašem voze. Pokud ale upřesníte, kam s autem jezdíte, kde ho parkujete nebo kolik kilometrů ročně najezdíte, nabídka bude o to přesnější a najít správné povinné ručení bude ještě snadnější.

Spočítat povinné ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.