Povinné ručení Opel Grandland X

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Jak vybrat povinné ručení pro Opel Grandland X?

Opel Grandland X je jedno z nejlepších rodinných SUV, které si na současném trhu můžete pořídit. Kombinuje totiž bohatou výbavu, příjemné jízdní vlastnosti a líbivý design s velmi zajímavou cenovkou.

Opel Grandland X vám bude dělat radost

Grandland X umí na první pohled zaujmout svým designem. Nepouští se do žádných extravagancí, ale zároveň vystupuje z nudné šedi. A ačkoliv jde o prostorné rodinné SUV, řidiče určitě potěší také jeho jízdní vlastnosti. Inženýrům z Opelu se totiž podařilo stlačit celkovou hmotnost pod 1400 kilogramů, takže Grandland X nepůsobí ospalým dojmem dokonce ani se základním 1,2litrovým tříválcem. Pokud by vám ale 130 koní nestačilo, pod kapotou můžete mít i silnější jednotku se 180 koňmi. Oba motory nejlépe fungují v kombinaci s osmistupňovou automatickou převodovkou, která řadí hladce a o jejím chodu ani nebudete vědět.

Interiér je nejen prostorný, ale také výborně odhlučněný. Ani při maximální povolené dálniční rychlosti v něm neuslyšíte aerodynamický šum nebo hluk od motoru a kol. Také celkové zpracování interiéru je na vysoké úrovni a nenajdete v něm žádné levné tvrdé plasty.

Cena vozu začíná pod hranicí 500 tisíc korun a nemusíte moc připlácet, abyste dosáhli na velmi bohatou výbavu. Opel Grandland X umí nabídnout asistenta jízdy v pruzích, adaptivní tempomat, vyhřívaný volant, vyhřívaná přední i zadní sedadla, ambientní osvětlení interiéru, palubní desku i středový panel prošitý kůží, navigaci či dvouzónovou klimatizaci.

Najděte povinné ručení pro Opel Grandland X během chvíle

Povinné ručení dnes nabízí nejedna česká pojišťovna. A ačkoliv konečnou cenu ovlivňují vždy stejné parametry jako model, značka, výkon či rok výroby vozidla, ceny povinného ručení se napříč trhem značně liší. Najít to pravé povinné ručení tak není hračka.

Chcete si hledání usnadnit? Využijte online kalkulačku, díky které povinné ručení najdete za pár minut.

Pro zobrazení kompletní nabídky stačí do kalkulačky vyplnit několik údajů o vás a vašem voze. Pokud ale upřesníte, kam s autem jezdíte, kde ho parkujete nebo kolik kilometrů ročně najezdíte, nabídka bude o to přesnější a najít správné povinné ručení bude ještě snadnější.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.