Havarijní pojištění Opel Combo

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Jak vybrat optimální havarijní pojištění pro Opel Combo?

Opel Combo se řadí do kategorie extrémně praktických vozů MPV. Můžete tak od něj očekávat to nejlepší, co daná kategorie nabízí - mnoho prostoru, posuvné boční dveře, důmyslně řešený interiér se spoustou úložných prostor a rozumné motorizace s příjemně nízkou spotřebou. V konfigurátoru najdete kromě běžné pětimístné varianty také sedmimístnou verzi, do které se naskládá i opravdu početná rodina.

Komfortní praktik

Řidiči mají na nové vozy vyšší a vyšší nároky a Opel Combo tak musí držet krok. Rozhodně se tak nezaměřuje pouze na praktičnost. Očekávat od něj můžete i nejnovější technologie zajišťující vysoký komfort a bezpečnost. V dostupné výbavě nechybí adaptivní tempomat, automatické nouzové brzdění, rozpoznávání dopravních značek, asistent jízdy v jízdním pruhu ani hlídání únavy řidiče. Opel Combo dokáže také samostatně zaparkovat do podélných i příčných míst. Těšit se můžete i na bezklíčkové odemykání a startování. Klíček od auta tak nemusíte vytahovat z kapsy.

Opel Combo se nabízí ve třech různých variantách. Combo Life je klasické MPV a Combo Van v sobě kombinuje přední sedačky s nákladním prostorem vzadu. Třetí verze Combo Crew Van je spojením obojího - uvnitř vozu najdete dvě řady sedadel a oddělený nákladní prostor. Tím ale variabilita modelu Combo nekončí. Nabízí totiž také dvě různé délky. Pokud tak potřebujete o něco větší zavazadlový prostor - není problém.

Sjednat havarijní pojištění

Kde sjednat nejlepší havarijní pojištění pro Opel Combo?

Na českém trhu se můžete setkat s velkým množstvím havarijních pojištění. Vybrat si to správné tak není vůbec snadný úkol.

Využijte online srovnávač a najděte havarijní pojištění během pár minut. Po vyplnění několika údajů o vás a vašem voze budete moci procházet kompletní dostupnou nabídku a v klidu si vybrat nejvýhodnější havarijní pojištění. Přes web si ho můžete rovnou i sjednat, takže vše vyřídíte z pohodlí domova.

Sjednat havarijní pojištění
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).