Povinné ručení Ford Tourneo Connect

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Jak najít nejlevnější povinné ručení pro Ford Tourneo Connect?

Ford Tourneo Connect je prostorné MPV, které se v nabídce automobilky poprvé objevilo v roce 2002. Nabízí spoustu prostoru pro cestující i zavazadla a pojme až sedm cestujících.

Velký a praktický

Interiér modelu Tourneo Connect odpovídá své kategorii a poskytuje velké množství odkládacích přihrádek, dostatek prostoru pro každého z cestujících a také velký zavazadlový prostor. V Česku prodávaný Grand Tourneo Connect pojme přes 1500 litrů nákladu a se sklopenými zadními sedačkami se celková kapacita navýší na 2760 litrů. V autě tak v případě potřeby převezete prakticky cokoliv.

Pokud si přikoupíte třetí řadu sedaček, můžete se na cesty vydávat v sedmi lidech, je ale třeba počítat se znatelným snížením kapacity kufru. Zadní dveře jsou na obou stranách vozu posuvné, což usnadňuje přístup do vozu a divočejší posádka díky nim neodře lak vedle zaparkovaných aut.

Spočítat povinné ručení

V nabídce narazíte na dva stupně výbavy - základní Trend a Titanium. Vyšší výbava přináší dvouzónovou automatickou klimatizaci, elektrická automaticky sklopná zrcátka, tónovaná zadní skla, panoramatické střešní okno či automatické světlomety. Ford Tourneo Connect s výbavou Titanium také prokoukne díky nalakovaným částem karoserie, které jsou jsou jinak plastové. Jde konkrétně o zrcátka, madla dveří, boční ochrannou lištu a nárazníky.

Motorizace jsou na výběr dvě. Obě jsou naftové a mají shodný objem 1,5 litru. Základní motor poskytuje rovných 100 koní výkonu, vylepšená verze přidává 20 koní navíc. Motory jsou propojeny s šestistupňovou manuální převodovkou. Výkonnější agregát je možné pořídit také s osmistupňovým automatem, tato kombinace je ale dostupná pouze pro výbavu Titanium.

Fordu Tourneo Connect neschází ani moderní technologie. Auto se automaticky udrží v pruhu, pohlídá mrtvý úhel a kontroluje také bdělost řidiče. Předkolizní asistent neustále sleduje okolí vozu, v případě hrozícího střetu dokáže automaticky zastavit a zabránit tak kolizi s jiným autem, chodcem či cyklistou.

Kde hledat nejvýhodnější povinné ručení pro Ford Tourneo Connect?

Povinné ručení nabízí většina českých pojišťoven. Produkty napříč trhem se ale liší svými parametry i cenou. Tu ovlivňuje především motorizace, rok výroby, značka, model a hmotnost vozu. Vliv na konečnou cenu má také historie řidiče. Každá pojišťovna jednotlivým parametrům přikládá různou váhu, proto se ceny i u podobných povinných ručení mohou výrazně lišit.

Pokud si chcete udělat obrázek o aktuální nabídce během několika minut, porovnejte povinná ručení pomocí online kalkulačky. V té stačí vyplnit základní údaje o vás a vašem automobilu.

U jednotlivých nabídek najdete kromě ceny také všechny podrobnosti - například výši pojistného plnění a rozsah pojištění a asistenčních služeb zahrnutých v ceně. Jakmile si některé povinné ručení vyberete, přes web si jej můžete i sjednat.

Spočítat povinné ručení
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).