Povinné ručení Ford Tourneo Connect

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

povinné ručení

Jak najít nejlevnější povinné ručení pro Ford Tourneo Connect?

Ford Tourneo Connect je prostorné MPV, které se v nabídce automobilky poprvé objevilo v roce 2002. Nabízí spoustu prostoru pro cestující i zavazadla a pojme až sedm cestujících.

Velký a praktický

Interiér modelu Tourneo Connect odpovídá své kategorii a poskytuje velké množství odkládacích přihrádek, dostatek prostoru pro každého z cestujících a také velký zavazadlový prostor. V Česku prodávaný Grand Tourneo Connect pojme přes 1500 litrů nákladu a se sklopenými zadními sedačkami se celková kapacita navýší na 2760 litrů. V autě tak v případě potřeby převezete prakticky cokoliv.

Pokud si přikoupíte třetí řadu sedaček, můžete se na cesty vydávat v sedmi lidech, je ale třeba počítat se znatelným snížením kapacity kufru. Zadní dveře jsou na obou stranách vozu posuvné, což usnadňuje přístup do vozu a divočejší posádka díky nim neodře lak vedle zaparkovaných aut.

V nabídce narazíte na dva stupně výbavy - základní Trend a Titanium. Vyšší výbava přináší dvouzónovou automatickou klimatizaci, elektrická automaticky sklopná zrcátka, tónovaná zadní skla, panoramatické střešní okno či automatické světlomety. Ford Tourneo Connect s výbavou Titanium také prokoukne díky nalakovaným částem karoserie, které jsou jsou jinak plastové. Jde konkrétně o zrcátka, madla dveří, boční ochrannou lištu a nárazníky.

Motorizace jsou na výběr dvě. Obě jsou naftové a mají shodný objem 1,5 litru. Základní motor poskytuje rovných 100 koní výkonu, vylepšená verze přidává 20 koní navíc. Motory jsou propojeny s šestistupňovou manuální převodovkou. Výkonnější agregát je možné pořídit také s osmistupňovým automatem, tato kombinace je ale dostupná pouze pro výbavu Titanium.

Fordu Tourneo Connect neschází ani moderní technologie. Auto se automaticky udrží v pruhu, pohlídá mrtvý úhel a kontroluje také bdělost řidiče. Předkolizní asistent neustále sleduje okolí vozu, v případě hrozícího střetu dokáže automaticky zastavit a zabránit tak kolizi s jiným autem, chodcem či cyklistou.

Kde hledat nejvýhodnější povinné ručení pro Ford Tourneo Connect?

Povinné ručení nabízí většina českých pojišťoven. Produkty napříč trhem se ale liší svými parametry i cenou. Tu ovlivňuje především motorizace, rok výroby, značka, model a hmotnost vozu. Vliv na konečnou cenu má také historie řidiče. Každá pojišťovna jednotlivým parametrům přikládá různou váhu, proto se ceny i u podobných povinných ručení mohou výrazně lišit.

Pokud si chcete udělat obrázek o aktuální nabídce během několika minut, porovnejte povinná ručení pomocí online kalkulačky. V té stačí vyplnit základní údaje o vás a vašem automobilu.

U jednotlivých nabídek najdete kromě ceny také všechny podrobnosti - například výši pojistného plnění a rozsah pojištění a asistenčních služeb zahrnutých v ceně. Jakmile si některé povinné ručení vyberete, přes web si jej můžete i sjednat.

Blog

 • Předání vánočních dárků
  25. září 2023|Nikola Zatloukalová
  S těmito tipy vás vánoční nákupy nezruinují

  Vánoce znamenají nemalé výdaje nejen za vánoční dárky, ale i potraviny nebo výzdobu. Kromě nákupního seznamu, online nakupování a pořizování dárků v průběhu celého roku vás zachrání následující tipy.

 • motorkář v Alpách
  23. září 2023|Petr Pohůdka
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Kvalitní a bezpečné oblečení, uzamykatelné kufry na motorku nebo povinná výbava přizpůsobená navštěvovaným zemím. Vícedenní výlety na dvou kolech vyžadují delší přípravu. Jaká výbava vám na dlouhých cestách přijde vhod?

 • Krádež auta - zloděj otevírá zámek na dveřích
  21. září 2023|Petr Woff
  10 nejčastěji kradených automobilů: Najdete v seznamu svoji značku?

  Moderní auta jsou stále sofistikovanější, ale pozadu nezůstávají ani zloději. Dříve používali hrubou sílu, která by jim dneska nestačila, takže se naučili různé elektrikářské a programátorské finty. V absolutním bezpečí není žádný vůz, některé modely však mizejí častěji než jiné. Jaké riziko hrozí Škodovce, Volkswagenu, Fordu a dalším automobilům?

 • Platba kreditní kartou
  19. září 2023|Magdaléna Kubečková
  Využijte kreditní kartu na maximum

  Umí vydělat několik procent z nákupu, nabízí zajímavé bonusy, pomůže vám překlenout čekání na výplatu. Můžete s ní bezpečně platit na internetu a v cizině vám usnadní půjčení auta. Když s ní ale neumíte pořádně zacházet, zaplatíte desítky procent navíc na úrocích. Víte, jaké jsou výhody a nevýhody kreditní karty?

 • Žárovka s mincemi v pozadí
  18. září 2023|Petr Woff
  Dodavatelé nabízejí energie pod cenovým stropem. Komu se vyplatí?

  Energie na evropských burzách zlevnily, a proto dodavatelé vydali nové ceníky. Společnosti ČEZ, E.ON, innogy, PRE nebo Pražská plynárenská nabízejí elektřinu a zemní plyn pod cenovými stropy, které stanovila vláda. Není však jisté, zda se v blízké budoucnosti dočkáme ještě výraznějších slev. Proto zvažte, jestli v současnosti uzavřete delší cenovou fixaci, nebo volnější smlouvu.

 • Zabezpečení motorky - zámek na kolo
  17. září 2023|Petr Pohůdka
  Zabezpečení motorky: Jak zastavit zloděje

  Lankové a řetězové zámky, zámek kotoučové brzdy s alarmem nebo GPS lokátor. Zabezpečení motorky proti krádeži má různou podobu. Který způsob ochrany je nejlepší? Záleží na konkrétní situaci. Nejlépe uděláte, když zkombinujete více prvků.

 • Figurka Lego
  15. září 2023|Jana Březinová
  LEGO, akční figurky a další sběratelské kousky. Jak je pojistit?

  V kostičkách LEGO nebo pár sběratelských kartičkách můžete mít doma stovky tisíc korun, a tak by vám nemělo chybět kvalitní pojištění. Netradiční sběratelské předměty můžete zahrnout do běžného pojištění domácnosti nebo je pojistit jako sbírku – pak se vám bude hodit znalecký posudek.

 • Kalkulačka a papíry s grafy
  13. září 2023|Petr Woff
  Sankce za předčasné splacení hypotéky mají stoupnout až na desetitisíce Kč. Jak se jim vyhnete?

  Vláda chce dovolit bankám, aby pokutovaly svoje klienty za předčasné splacení hypotečních úvěrů. Někteří občané by potom museli uhradit navíc až 2 % z předčasně splacené části celkové jistiny. V navrženém zákoně jsou však popsány situace, kdy můžete hypotéku bezproblémově umořit ještě předtím, než skončí její fixace. Pokuta se vám vyhne, třeba když prodáte svou nemovitost nebo se rozvedete. 

 • Muž na motorce
  11. září 2023|Jana Březinová
  Pojištění na motorku: Jak se liší od pojištění auta?

  Povinné ručení na motorku je levnější oproti autu, naopak za pojištění havárie si výrazně připlatíte. Neměli byste podcenit pojištění odcizení, protože motorky se více kradou. Co dalšího byste měli vědět o pojištění motorky?

 • Žena sedí s nohama v ponožkách u topení
  09. září 2023|Petr Pohůdka
  Topná sezona začíná: 5 tipů, na co nezapomenout

  Údržba kotle a komínu, odvzdušnění radiátorů nebo správné nastavení termostatu. Na topnou sezonu se raději připravte s dostatečným předstihem – zejména pokud potřebujete využít služeb profesionálů. Dobrá příprava vám navíc může přinést významné úspory. Na co před startem topné sezony nezapomenout?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.