Povinné ručení Ford Tourneo Connect

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Jak najít nejlevnější povinné ručení pro Ford Tourneo Connect?

Ford Tourneo Connect je prostorné MPV, které se v nabídce automobilky poprvé objevilo v roce 2002. Nabízí spoustu prostoru pro cestující i zavazadla a pojme až sedm cestujících.

Velký a praktický

Interiér modelu Tourneo Connect odpovídá své kategorii a poskytuje velké množství odkládacích přihrádek, dostatek prostoru pro každého z cestujících a také velký zavazadlový prostor. V Česku prodávaný Grand Tourneo Connect pojme přes 1500 litrů nákladu a se sklopenými zadními sedačkami se celková kapacita navýší na 2760 litrů. V autě tak v případě potřeby převezete prakticky cokoliv.

Pokud si přikoupíte třetí řadu sedaček, můžete se na cesty vydávat v sedmi lidech, je ale třeba počítat se znatelným snížením kapacity kufru. Zadní dveře jsou na obou stranách vozu posuvné, což usnadňuje přístup do vozu a divočejší posádka díky nim neodře lak vedle zaparkovaných aut.

Spočítat povinné ručení

V nabídce narazíte na dva stupně výbavy - základní Trend a Titanium. Vyšší výbava přináší dvouzónovou automatickou klimatizaci, elektrická automaticky sklopná zrcátka, tónovaná zadní skla, panoramatické střešní okno či automatické světlomety. Ford Tourneo Connect s výbavou Titanium také prokoukne díky nalakovaným částem karoserie, které jsou jsou jinak plastové. Jde konkrétně o zrcátka, madla dveří, boční ochrannou lištu a nárazníky.

Motorizace jsou na výběr dvě. Obě jsou naftové a mají shodný objem 1,5 litru. Základní motor poskytuje rovných 100 koní výkonu, vylepšená verze přidává 20 koní navíc. Motory jsou propojeny s šestistupňovou manuální převodovkou. Výkonnější agregát je možné pořídit také s osmistupňovým automatem, tato kombinace je ale dostupná pouze pro výbavu Titanium.

Fordu Tourneo Connect neschází ani moderní technologie. Auto se automaticky udrží v pruhu, pohlídá mrtvý úhel a kontroluje také bdělost řidiče. Předkolizní asistent neustále sleduje okolí vozu, v případě hrozícího střetu dokáže automaticky zastavit a zabránit tak kolizi s jiným autem, chodcem či cyklistou.

Kde hledat nejvýhodnější povinné ručení pro Ford Tourneo Connect?

Povinné ručení nabízí většina českých pojišťoven. Produkty napříč trhem se ale liší svými parametry i cenou. Tu ovlivňuje především motorizace, rok výroby, značka, model a hmotnost vozu. Vliv na konečnou cenu má také historie řidiče. Každá pojišťovna jednotlivým parametrům přikládá různou váhu, proto se ceny i u podobných povinných ručení mohou výrazně lišit.

Pokud si chcete udělat obrázek o aktuální nabídce během několika minut, porovnejte povinná ručení pomocí online kalkulačky. V té stačí vyplnit základní údaje o vás a vašem automobilu.

U jednotlivých nabídek najdete kromě ceny také všechny podrobnosti - například výši pojistného plnění a rozsah pojištění a asistenčních služeb zahrnutých v ceně. Jakmile si některé povinné ručení vyberete, přes web si jej můžete i sjednat.

Spočítat povinné ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.