Povinné ručení Ford Escape

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Kde sjednat nejlevnější povinné ručení pro Ford Escape?

Ford Escape je kompaktní SUV vyráběné od roku 2000. Americká automobilka na trh uvedla již čtyři generace a jde stále o oblíbený model, kterého se prodalo přes čtyři miliony kusů.

Úplně nový

Ford si s poslední generací modelu Escape vyhrál a kompletně ji přestavěl. Exteriér zaujme na první pohled. Na poměry amerických automobilek má poměrně oblé tvary a blíží se tak svým evropským a asijským konkurentům. Jízdní vlastnosti jsou i přes výšku vozu dobré a je možné je uzpůsobit aktuální potřebě pomocí jízdních režimů. Kromě klasického, šetrného a sportovního nabízí vůz také módy pro jízdu na kluzkém povrchu, sněhu a písku.

Vybírat můžete ze tří motorizací. Základní 1,5litrový tříválec poskytne výkon 181 koní a je spárován s osmistupňovou automatickou převodovkou. Dvoulitrový čtyřválec výkon zvedá na 250 koní a hybridní motor přidává dalších 9 koní navíc. Hybridní pohon potěší svou spotřebou, která patří mezi nejnižší v kategorii kompaktních SUV. S lehkou nohou se můžete dostat na 6,4 litru na sto kilometrů.

Nabitý technologiemi

Interiér Fordu Escape je kvalitně zpracovaný a nabízí dostatek prostoru. Cestování může zpříjemnit prosklená panoramatická střecha. Páku k řazení a zatahování ruční brzdy byste v něm hledali marně. Převodovka se ovládá otočným voličem a ruční brzda je elektronická.

Budíky se vám zobrazí na barevném displeji a druhou obrazovku najdete ve středovém panelu. Přes tu můžete ovládat infotainment nebo připojený telefon. Ne všechna nastavení je ale nutné lovit na hlavním dotykovém displeji. Klimatizace, vyhřívání sedadel a další často používané funkce se ovládají klasickými tlačítky a spoustu úkonů zvládnete i přes multifunkční volant. Ideální kombinace.

Svůj mobilní telefon můžete s autem propojit pomocí Apple CarPlay nebo Android Auto. Přes mobilní aplikaci od Fordu je Escape možné dokonce i částečně ovládat. Appka umožňuje zamykání, odemykání, nastartování, zapnutí vytápění či klimatizace a navigaci k autu, pokud například zapomenete, kde parkujete. V aplikaci je také možné kontrolovat stav paliva a oleje.

Uživatelsky přívětivou funkcí je také možnost auto odemknout pomocí kódu. Ten se zadává přes nenápadnou klávesnici u řidičových dveří. Tuto možnost oceníte při aktivitách, kdy je lepší klíč od auta nenosit s sebou.

Nejlevnější povinné ručení pro Ford Escape najdete online

Povinné ručení je ideální porovnat pomocí online kalkulačky. V té stačí vyplnit několik základních údajů o vás a vašem vozu a během chvíle budete moci porovnat kompletní dostupnou nabídku.

U všech kalkulací najdete výši pojistného plnění, seznam pojištění zahrnutých v ceně, dostupná připojištění a samozřejmě také cenu. Ať už tedy hledáte nejlevnější povinné ručení, nebo na něj máte naopak konkrétní požadavky, díky přehledné nabídce si snadno vyberete.

Proč se vždy vyplatí srovnat více nabídek povinného ručení?

Povinné ručení nabízí většina tuzemských pojišťoven. Nabídka je tedy široká a může být matoucí. Cenu zpravidla ovlivňují vlastnosti vozu a jeho majitele. Vliv má především motorizace, rok výroby, hmotnost, značka a model vozu. U řidiče pak záleží na věku, místě bydliště a osobním bonusu. Jednotlivé pojišťovny ale při výpočtech postupují jinak a prakticky totožné produkty se tak svou cenou liší. Díky srovnání více nabídek můžete značně ušetřit.

Pokud k porovnání využijete online kalkulačku, ušetříte navíc i spoustu času. Povinné ručení si přes web rovnou i sjednáte, což znamená ještě větší časovou úsporu.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.