Povinné ručení Ford Escape

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Kde sjednat nejlevnější povinné ručení pro Ford Escape?

Ford Escape je kompaktní SUV vyráběné od roku 2000. Americká automobilka na trh uvedla již čtyři generace a jde stále o oblíbený model, kterého se prodalo přes čtyři miliony kusů.

Úplně nový

Ford si s poslední generací modelu Escape vyhrál a kompletně ji přestavěl. Exteriér zaujme na první pohled. Na poměry amerických automobilek má poměrně oblé tvary a blíží se tak svým evropským a asijským konkurentům. Jízdní vlastnosti jsou i přes výšku vozu dobré a je možné je uzpůsobit aktuální potřebě pomocí jízdních režimů. Kromě klasického, šetrného a sportovního nabízí vůz také módy pro jízdu na kluzkém povrchu, sněhu a písku.

Vybírat můžete ze tří motorizací. Základní 1,5litrový tříválec poskytne výkon 181 koní a je spárován s osmistupňovou automatickou převodovkou. Dvoulitrový čtyřválec výkon zvedá na 250 koní a hybridní motor přidává dalších 9 koní navíc. Hybridní pohon potěší svou spotřebou, která patří mezi nejnižší v kategorii kompaktních SUV. S lehkou nohou se můžete dostat na 6,4 litru na sto kilometrů.

Chci porovnat povinné ručení

Nabitý technologiemi

Interiér Fordu Escape je kvalitně zpracovaný a nabízí dostatek prostoru. Cestování může zpříjemnit prosklená panoramatická střecha. Páku k řazení a zatahování ruční brzdy byste v něm hledali marně. Převodovka se ovládá otočným voličem a ruční brzda je elektronická.

Budíky se vám zobrazí na barevném displeji a druhou obrazovku najdete ve středovém panelu. Přes tu můžete ovládat infotainment nebo připojený telefon. Ne všechna nastavení je ale nutné lovit na hlavním dotykovém displeji. Klimatizace, vyhřívání sedadel a další často používané funkce se ovládají klasickými tlačítky a spoustu úkonů zvládnete i přes multifunkční volant. Ideální kombinace.

Svůj mobilní telefon můžete s autem propojit pomocí Apple CarPlay nebo Android Auto. Přes mobilní aplikaci od Fordu je Escape možné dokonce i částečně ovládat. Appka umožňuje zamykání, odemykání, nastartování, zapnutí vytápění či klimatizace a navigaci k autu, pokud například zapomenete, kde parkujete. V aplikaci je také možné kontrolovat stav paliva a oleje.

Uživatelsky přívětivou funkcí je také možnost auto odemknout pomocí kódu. Ten se zadává přes nenápadnou klávesnici u řidičových dveří. Tuto možnost oceníte při aktivitách, kdy je lepší klíč od auta nenosit s sebou.

Nejlevnější povinné ručení pro Ford Escape najdete online

Povinné ručení je ideální porovnat pomocí online kalkulačky. V té stačí vyplnit několik základních údajů o vás a vašem vozu a během chvíle budete moci porovnat kompletní dostupnou nabídku.

U všech kalkulací najdete výši pojistného plnění, seznam pojištění zahrnutých v ceně, dostupná připojištění a samozřejmě také cenu. Ať už tedy hledáte nejlevnější povinné ručení, nebo na něj máte naopak konkrétní požadavky, díky přehledné nabídce si snadno vyberete.

Proč se vždy vyplatí srovnat více nabídek povinného ručení?

Povinné ručení nabízí většina tuzemských pojišťoven. Nabídka je tedy široká a může být matoucí. Cenu zpravidla ovlivňují vlastnosti vozu a jeho majitele. Vliv má především motorizace, rok výroby, hmotnost, značka a model vozu. U řidiče pak záleží na věku, místě bydliště a osobním bonusu. Jednotlivé pojišťovny ale při výpočtech postupují jinak a prakticky totožné produkty se tak svou cenou liší. Díky srovnání více nabídek můžete značně ušetřit.

Pokud k porovnání využijete online kalkulačku, ušetříte navíc i spoustu času. Povinné ručení si přes web rovnou i sjednáte, což znamená ještě větší časovou úsporu.

Chci porovnat povinné ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.