Havarijní pojištění Ford C-MAX

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

Kde sehnat nejvýhodnější havarijní pojištění pro Ford C-MAX?

Ford C-MAX je MPV, oblíbené pro svůj nadčasový design exteriéru i interiéru a dobré jízdní vlastnosti. Vyrábělo se od roku 2003 do roku 2019 a zpočátku neslo delší název Focus C-MAX.

Ideální rodinný vůz

Vozy kategorie MPV si získaly oblibu především u rodin s dětmi a Ford C-MAX není výjimkou. I při plném obsazení mají všichni cestující dostatek pohodlí. A může jít klidně i o pět dospělých. Mnoho prostoru nabízí i 460litrový zavazadlový prostor, který se snadno zaplňuje díky nízké nákladové hraně a můžete ho zvětšit sklopením zadních sedaček. Ty je také možné z auta úplně vyjmout.

Motorizací je u Fordu C-MAX na výběr dostatek. Základní benzinové i naftové motory začínají na objemu 1,6 litru. Výkony se drobně liší, nejslabší zážehový motor má výkon rovných 100 koní, vznětový pak o 9 méně. Spotřeba vás u všech pohonných jednotek potěší, žádný z motorů není příliš žíznivý. Ani nabídce kralující benzinový dvoulitrový čtyřválec se 144 koňskými silami.

Na své rozměry, především výšku, má Ford C-MAX výborné jízdní vlastnosti. Na tom má velkou zásluhu propracovaná zadní náprava, která pochází z modelu Focus. C-MAX bylo možné koupit také se sportovním podvozkem, který jízdní vlastnosti ještě vylepšuje. Auto se s ním v prudkých zatáčkách méně naklání a celkově lépe drží stopu. Stále však poskytuje vysoký komfort pro posádku.

Ford C-MAX je v současné době možné koupit pouze na trhu s ojetými vozy. Patří mezi oblíbenou volbu všech řidičů, kteří se shánějí po praktickém autě. Nabídka je dostatečná a nejlevnější kusy je možné pořídit i pod 50 tisíc korun. Fordy C-MAX jsou poměrně spolehlivé, jediným citlivým místem jsou poruchové dieselové agregáty. Nejnáchylnějším je konkrétně motor 1.6 TDCi.

Optimální havarijní pojištění pro Ford C-MAX hledejte na webu

V dnešní době už naštěstí nemusíte obcházet či obvolávat pojišťovny, abyste získali více nabídek a mohli si jednotlivá havarijní pojištění porovnat. Ušetřete si čas a získejte jasný přehled o aktuální nabídce využitím online kalkulačky.

V kalkulačce postačí vyplnit základní údaje o vás a vašem vozu a během chvíle už budete moci brouzdat mezi konkrétními kalkulacemi. U všech nabídek najdete cenu, výši spoluúčasti a přehled pojištění obsažených v ceně. K některým havarijním pojištěním je možné sjednat doplňková pojištění. Seznam těchto připojištění u kalkulací také najdete. Jakmile si některé havarijní pojištění vyberete, můžete si jej přes web také sjednat. Vše tak vyřídíte z pohodlí domova.

Některé produkty se mohou jevit jako prakticky stejné a přesto bude jejich cena odlišná. Jde o běžný jev. Pojišťovny sice při výpočtu berou v potaz podobné údaje, například motorizaci, hodnotu či rok výroby vozidla, způsob samotného výpočtu se ale liší. Proto se vždy vyplatí porovnávat více nabídek - máte jistotu, že za havarijní pojištění nezaplatíte zbytečně moc peněz.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.