Havarijní pojištění Ford Capri

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Jak porovnat havarijní pojištění pro Ford Capri?

Capri je sportovní kupé amerického výrobce Ford. Vyráběl se mezi lety 1968 a 1986. Model dosáhl solidního úspěchu, prodalo se přes 1,9 milionu kusů.

Evropský Mustang

O design Fordu Capri se postaral designer Philip T. Clark, který předtím navrhnul i slavný a velice úspěšný Ford Mustang. Ten se dlouhé roky prodával pouze v USA a Capri byl jeho evropskou alternativou. Techniku ale se svým americkým sourozencem nesdílí, stojí na základech z modelu Cortina. Vyráběl se v Anglii, Německu, Belgii, Austrálii a Jižní Africe. Zákazníky si získával příznivou cenou, líbivým vzhledem a jízdními vlastnostmi. Ty nezklamou ani dnes.

První generace byla představena na autosalonu v Bruselu. Vyráběla se do roku 1974 a jde o nejprodávanější z celkových tří generací vozu. Majitele si našlo přes milion kusů. Druhá generace se vyráběla do roku 1977 a produkce poslední generace se zastavila v roce 1986. Tímto rokem éra modelu Capri skončila. Design se průběžně měnil, ale základní tvary i dobré jízdní vlastnosti zůstaly zachovány.

Ford Capri se napříč modelovými roky nabízel ve velkém množství verzí a široká byla také nabídka motorů. Začínala 1,3litrovým prckem a končila brutálním pětilitrovým osmiválcem. Ten byl u první generace použit ve speciálním modelu Perana, kterých bylo vyrobenou pouhých 500 kusů. Výkon se zastavil na 281 koních a automobil byl celkově upraven, aby zvýšený výkon dokázal využít. U druhé a třetí verze nesla speciální série s pětilitrovým motorem označení MAKO.

Chci porovnat havarijní pojištění

Havarijní pojištění pro Ford Capri hledejte na webu

Hledání optimálního havarijního pojištění může být docela oříšek. Najdete ho v nabídce většiny českých pojišťoven a přestože při výpočtu ceny hrají roli podobné parametry, například motorizace, zabezpečení, hmotnost či hodnota vozidla, konečné ceny se u různých pojišťoven liší. A to i u podobných produktů. Může za to odlišná cenová politika a jiný postup při výpočtu.

Existuje ale snadná cesta, jak havarijní pojištění najít. Dostupnou nabídku porovnáte během několika minut pomocí online kalkulačky. Stačí vyplnit několik základních údajů o vás a vašem vozidle.

U všech kalkulací najdete konečnou cenu, výši spoluúčasti, pojištění zahrnutá v ceně a možná rozšiřující připojištění. Na základě dostupných údajů vám bude pojišťovacím expertem doporučeno jedno konkrétní havarijní pojištění. Pokud hledáte to nejlevnější havarijní pojištění, můžete si přehled seřadit podle ceny.

U jednotlivých nabídek si máte možnost prohlédnout také další detaily o produktu, například možné frekvence platby, seznam benefitů daného pojištění a kompletní pojistné podmínky. Až budete mít vybráno, havarijní pojištění si přes web můžete rovnou i sjednat.

Chci porovnat havarijní pojištění
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).