Cestovní pojištění – srovnání cen

Oblíbená německá značka, která se stala symbolem pro kvalitu, ale i výhodnou cenu. Tu by určitě mělo nabídnout i povinné ručení Ford, které je i u vozů této značky samozřejmostí. Umožní nám tak plnou ochranu v případě, kdy způsobíme nehodu. Vše tak proplatí konkrétní pojišťovna. K základu pojistky je určitě možné využít i různá připojištění, díky kterým povinné ručení Ford ochrání třeba i nás. To už však závisí na naší konkrétní volbě, nebo vůli pojišťovny dát nám je zdarma.

Jak vybrat tu nejlepší pojišťovnu a pojistku?

Ideálně podle dvou hlavních aspektů, a to ceny a celkovém rozsahu. Čím více získáme, a čím méně to bude stát, tím je pro nás povinné ručení Ford výhodnější. Dnes naštěstí není problém si vše porovnat prostřednictvím internetu, a tak vybrat pojistku třeba už přímo v autobazaru, prostřednictvím chytrého telefonu, nebo také tabletu. Porovnání je totiž otázkou pár minut.

I uzavření je otázkou pár minut

Stejně tak jako porovnat lze povinné ručení Ford také uzavřít. Stačí znát základní údaje o voze, které jsou uvedené v technickém průkazu, a poté je vyplnit do příslušných formulářů. Následně odsouhlasíte smlouvu, a pojistka je standardně uzavřena, a vy tak můžete bez jakýchkoliv obav na tuzemské, ale i zahraniční silnice.

 
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 98