Povinné ručení Ford

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Povinné ručení pro Ford

Ford

Společnost Ford, celým názvem Ford Motor Company, je americká nadnárodní automobilka založena roku 1903 Henry Fordem. Začátkem 20. století patřil Ford spolu s General Motors a Chryslerem do tzv. Velké detroitské trojky. Právě tyto společnosti na automobilovém trhu v té době dominovaly.

Zakladatel automobilky, Henry Ford, zavedl sériovou výrobu automobilů a stejně tak i hromadný management průmyslové pracovní síly, když zrealizoval montážní linku. Ta byla nápadem Eliho Whitneyho. Díky tomuto vynálezu bylo možné do provozu uvést velmi levnou a spolehlivou výrobu. Časem se způsob výroby pomocí montážních linek rozšířil a dnes je využíván ve všech výrobních továrnách. Rozvoj sériové výroby tak byl milníkem nejen pro značku Ford, ale i pro automobilový průmysl jako takový.

Dnes patří mezi nejznámější modely značky Ford věhlasná jména jako Ford Mustang, v Evropě pak Ford Mondeo, Focus nebo Transit. Škála modelů Ford je velmi široká a zavděčí se komukoliv, kdo hledá rodinný vůz, auto pro podnikání nebo menší vůz do města.

Povinné ručení pro Ford

Co se povinného ručení týče, oproti jiným vozům není Ford nijak specifický. Sjednání povinného ručení pro Ford je velmi jednoduché a zvládnete jej snadno i online. Porovnejte si nabídky jednotlivých pojišťoven a zjistěte, která se vám vyplatí nejvíce.

Spočítat povinné ručení

Cena pojistného se bude mimo jiné odvíjet i od pojistných limitů, které si můžete navýšit, nebo je nechat na minimální zákonné hranici 35 milionů korun. Výši limitů si ale dobře promyslete – nejlevnější povinné ručení neznamená vždy nejlepší. V rámci nehody pojišťovna uhradí škody jen do výše pojistného limitu a ten zákonný někdy nemusí stačit. Proto je dobré sjednávat pojistný limit alespoň 2krát vyšší.

Hodláte často jezdit na venkov nebo na hory, či do lesa? Doplňkové připojištění jako je pojištění skel a pojištění srážky se zvěří se vám v těchto případech jistě budou hodit. Na cesty s rodinou pak doporučujeme pojištění osob ve vozidle stejně jako pojištění zavazadel ve vozidle. Kromě toho zvažte i úrazové pojištění pro řidiče.

Nejčastější modely Ford, které se nechávají pojistit

Ford Focus

Ford Mondeo

Ford Fiesta

Ford S-MAX

Ford Ecosport

Ford Tourneo Custom

Ford Capri

Ford Mustang

Ford Ranger

Ford Galaxy

Ford Edge

Ford GT

Ford Escape

Ford Mustang GT

Ford Kuga

Ford Transit

Ford Fusion

Ford C-MAX

Ford Ka

Ford Puma

Blog

 • Dům a domácnost
  02. května 2022|Jana Březinová
  Jak se vyhnout požáru v domácnosti

  Většina požárů v domácnosti způsobí lidská chyba –⁠ neopatrnost, nedbalost nebo ponechání dětí či domácích mazlíčků bez dozoru. Přitom chvilka nepozornosti může zavinit obrovské škody na majetku a především zdraví. Zjistěte, jaké zásady dodržovat, abyste předešli požáru v domácnosti i jak se s ohněm vypořádat, aby byly škody co nejmenší.

 • Pojistná částka nemovitost - domeček s mincemi
  Dům a domácnost
  17. dubna 2022|Jana Březinová
  Jak správně stanovit pojistnou částku u pojištění majetku?

  U pojištění majetku si dejte pozor na správné určení pojistné částky. Jinak se může stát, že bude vaše nemovitost podpojištěná a v případě pojistné události vám pojišťovna neuhradí celou škodu. Pojistnou smlouvu byste také měli pravidelně aktualizovat, aby pojistná částka odpovídala aktuální hodnotě vašeho majetku.

 • lupič páčí okno
  Dům a domácnost
  Jak zabezpečit dům proti krádeži i živlům? Vsaďte na bezpečnostní dveře i kamery

  V průběhu roku 2021 Policie ČR evidovala 24 638 krádeží a 28 321 vloupání. Spolu s dalšími zločiny tak zjistila zhruba 71 400 majetkových trestných činů. Jak dům, byt či chatu zabezpečit a ochránit před zloději a živly?

 • žena ruce nad modelem baráku
  Dům a domácnost
  31. ledna 2022|Jana Poncarová
  8 tipů, kdy vám přijde vhod pojištění domácnosti a stavby

  Ač jste sebeopatrnější, můžou v životě nastat situace, které s vámi zacloumají a způsobí vám škody. Proto existuje pojištění. Pojistit si dnes můžete opravdu cokoliv, co je vám drahé. Vybavení domácnosti, sbírku umění i stavbu samotnou. Vysvětlíme vám, jaký je rozdíl mezi jednotlivými typy pojistek a proč vám v současné nejisté době přijdou vhod.

 • Satelit k televizi
  Dům a domácnost
  25. ledna 2022|Petr Pohůdka
  Satelitní televize: Čím se liší od jiných typů signálu?

  Okolo satelitní televize koluje řada mýtů a polopravd, které zákazníky od tohoto typu vysílání spíše odrazují. Jaká je ale realita? V čem spočívají výhody a nevýhody satelitní televize a co potřebujete pro příjem satelitního signálu?

 • Podpis smlouvy - model domu
  Dům a domácnost
  22. ledna 2022|Jana Poncarová
  Co vše kryje pojištění stavby?

  Každý, kdo má majetek, se ho snaží chránit. Ať už vlastníte rodinný dům, vilu, chatu nebo chalupu, jejich pojištění je na místě. Ukážeme vám, na co vše se vztahuje pojištění stavby a jaké možnosti pojištění nemovitosti aktuálně existují.

 • Matka s dcerou u vánočního stromu
  Dům a domácnost
  21. prosince 2021|Jana Březinová
  Bezpečný domov během Vánoc: Jak se chránit před požáry a jinými katastrofami

  Vánoce by měly být svátky klidu a pohody, někdy se ale kvůli malé chvilce nepozornosti promění v pohromu. To potvrzují i záchranáři, kteří každoročně zasahují u požárů a úrazů. Připomeňte si, jaká rizika na vás během Vánoc v domácnosti číhají a jak jim předcházet.

 • Obývací pokoj se zelenou sedačkou
  Dům a domácnost
  20. listopadu 2021|Vendula Flassig Vrablová
  Na co se vztahuje pojištění domácnosti? Na víc věcí, než byste možná čekali

  Pořídit si vysněný dům nebo byt je v dnešní době takovým malým vítězstvím. Stačí ale jeden nečekaný rozmar přírody nebo návštěva nenechavého zloděje a místo perfektně vybaveného interiéru vám zbydou oči pro pláč. Abyste bezpečně ochránili svůj majetek, je dobré sjednat si pojištění domácnosti. Na co všechno se tahle pojistka vztahuje a proč si ji neplést s pojištěním nemovitosti?

 • energie setreni
  EnergieDům a domácnost
  11. listopadu 2021|Monika Šaríková
  Co dělat, pokud máte vysoké zálohy na energie

  Přestože spousta lidi se teď bude snažit šetřit na spotřebě energií, výsledek se jim projeví až ve vyúčtování. Do té doby bude třeba platit vysoké zálohy, které však spousta domácností momentálně není schopna splácet. Přinášíme vám desatero rad, jak si tuto situaci alespoň trochu zlehčit.

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.