Havarijní pojištění Ford Tourneo Connect

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

Jak porovnat havarijní pojištění pro Ford Tourneo Connect?

Ford Tourneo Connect je prostorné rodinné auto spadající do kategorie MPV. V nabídce americké automobilky se nachází od roku 2002. Ze stejného roku pochází i sourozenec Ford Transit Connect, který je přizpůsoben pro přepravu nákladu.

Praktický vůz v moderním kabátu

Uvnitř Fordu Tourneo Connect je dostatek prostoru pro pět cestujících a spoustu zavazadel. Kufr pojme přes tisíc litrů nákladu, což je opravdu solidní číslo. Pokud potřebujete cestovat ve více lidech, můžete do zavazadlového prostoru umístit třetí řadu sedaček. Celkem pak vůz pojme sedm cestujících, ale v kufru mnoho prostoru nezůstane. Nastupování a vystupování usnadní posuvné dveře, které najdete na obou stranách auta.

Ford Tourneo Connect je dostupný ve dvou stupních výbavy. Základní variantu Trend doplňuje vyšší stupeň Titanium. Bohatší výbava přináší dvouzónovou automatickou klimatizaci, lakované nárazníky a zrcátka, tmavě tónovaná zadní skla, automatické světlomety či panoramatické střešní okno. Automaticky s ní získáte také výkonnější motor a kvalitnější čalounění interiéru. Pokud máte zájem o osmistupňovou automatickou převodovku, volba vyšší výbavy se vám nevyhne.

V interiéru nechybí chytré technologie. Přes modem FordPass Connect můžete vytvořit Wi-Fi síť, infotainment a rádio ovládat přes 4,2palcový displej s hlasovým ovládáním a telefon si dobijete nejen USB kabelem, ale také bezdrátově přes nabíjecí podložku. Moderní technologie zvyšují také bezpečí na cestách. Ford Tourneo Connect pohlídá mrtvý úhel, udrží vozidlo v jízdním pruhu a zkontroluje bělost řidiče. Sledováním okolí vozu a následným nouzovým bržděním dokáže také zabránit kolizi s chodcem, cyklistou či jiným automobilem.

Všechny dostupné motorizace jsou naftové a mají shodný objem 1,5 litru. Liší se tak srovnjetopouze výkonem. Základní motor poskytuje rovných 100 koní a výkonnější sourozenec přidává 20 koní navíc.

Každodenní používání Fordu Tourneo Connect zpříjemňují drobné detaily. Zpožděné noční zhasínání světlometů vám umožní v klidu dojít domů a statická odbočovací světla vám před zatočením posvítí správným směrem. Auto odemknete i nastartujete bez klíče, stačí u sebe mít dodávaný přívěšek na klíče.

Kde hledat havarijní pojištění pro Ford Tourneo Connect?

Nejsnazším způsobem, jak najít havarijní pojištění, je využití online kalkulačky. Do té stačí vyplnit několik informací o vás a vašem vozidle a během chvíle získáte jasný přehled o aktuální nabídce.

U všech kalkulací najdete kromě ceny také výši spoluúčasti, přehled služeb zahrnutých v ceně a rozsah pojištění. Jakmile si některé havarijní pojištění vyberete, přes web si ho můžete také sjednat.

Hledat havarijní pojištění bez online srovnání by bylo poměrně zdlouhavé a matoucí. Najdete ho totiž v nabídce většiny tuzemských pojišťoven a často v několika variantách. Téměř stejné produkty se navíc mohou lišit svou cenou. Konečnou cenu pojištění sice ovlivňují především parametry vozu, například jeho motorizace a hodnota, každá pojišťovna ale při výpočtu postupuje jinak.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.