Havarijní pojištění Ford Tourneo Custom

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Jak porovnat havarijní pojištění pro Ford Tourneo Custom?

Ford Tourneo Custom je devítimístná dodávka vycházející z užitkového Fordu Transit. Vyrábí se od roku 2012 a nabídne dvě různě dlouhé verze, několik motorizací a široký výběr výbavových stupňů.

Prostorný a komfortní

Už základní varianta Fordu Tourneo Custom nabízí dostatek prostoru i ve třetí řadě sedaček. Pokud chcete o něco větší kufr, můžete sáhnout po prodloužené verzi L2. Ta je o více než 36 centimetrů delší a v zavazadlovém prostoru je to znát.

Vybírat je možné ze čtyř stupňů výbavy - Trend, Titanium, Sport a Titanium X. Sportovní varianta na první pohled vynikne díky dvěma pruhům, které se táhnou přes celou karoserii.

Motorizace jsou na výběr tři a mají shodný objem dva litry. Základní motor nabízí výkon 105 koní a jde o čistě naftový motor. Výkonnější jednotky se 130 a 185 koňskými silami spadají do kategorie mild hybrid. Zmíněné varianty jsou spojeny se šestistupňovou manuální převodovkou. Nejsilnější pohonnou jednotku je možné propojit také se šestistupňovým automatem. V této kombinaci jde však opět o čistě naftový motor.

Chci porovnat havarijní pojištění

Moderní technologie pro pohodlí i bezpečnost

Ford Tourneo Custom získal v testu mezinárodní organizace Euro NCAP plných pět hvězdiček za svou příkladnou pasivní i aktivní bezpečnost. K bezchybnému hodnocení mu pomohlo několik přítomných technologií. Systém Pre-Collision Assist detekuje automobily, chodce a cyklisty, na které řidiče upozorní. Pokud řidič nereaguje, dokáže auto samo zpomalit nebo úplně zastavit. Chytrý asistent pohlídá mrtvé úhly, při vycouvávání vás upozorní na blížící se automobil a průběžně také kontroluje bdělost řidiče.

Řízení usnadní adaptivní tempomat, inteligentní omezovač rychlosti sledující dopravní značení, parkovací asistent, který dokáže sám zaparkovat na podélná i příčná stání a při běžném parkování oceníte zadní kameru. Odpadá také starost o intenzitu svícení. Auto dokáže automaticky tlumit dálková světla, aby neoslňovala ostatní řidiče.

Cestující na zadních sedačkách si mohou přes samostatné ovládání klimatizace nastavit vlastní teplotu vzduchu a přes dostupné USB konektory si dobojí svá elektronická zařízení.

Jak najít optimální havarijní pojištění pro Ford Tourneo Custom

Nejsnazším způsobem, jak najít havarijní pojištění, je využití online kalkulačky. Pomocí kalkulačky můžete během chvíle porovnat kompletní dostupnou nabídku. Stačí vyplnit základní údaje o vás a vašem vozidle.

U všech kalkulací najdete kromě ceny také výši spoluúčasti, přehled služeb zahrnutých v ceně a dostupná připojištění. Při výběru se můžete inspirovat doporučením pojišťovacího experta, které je vždy přizpůsobeno zadaným údajům. Až si některé havarijní pojištění vyberete, přes web si ho také sjednáte.

Online srovnání vám ušetří spoustu času, protože havarijní pojištění v současné době nabízí téměř všechny tuzemské pojišťovny a jednotlivé nabídky se cenově liší, i když mají podobné vlastnosti. Cenu sice ovlivňují podobné parametry, například motorizace a hodnota vozu, každá pojišťovna ale přistupuje k výpočtu konečné ceny jinak.

Chci porovnat havarijní pojištění
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).