Cestovní pojištění pro profesionální sportovce

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 % ceny pojištění

cestovní pojištění

Pokud patříte mezi profesionální sportovce, je pro vás podání perfektního výsledku naprosto esenciální. Při cestě na turnaje, soutěže a klání do zahraničí se potřebujete soustředit, mít klidnou mysl a připravené svaly – rozhodně se nechcete zaobírat možnými úrazy a s nimi spojenými zdlouhavými rekonvalescencemi a možnými dlouhodobými problémy.

Cestovní pojištění je nezbytné!

Naštěstí na to existuje snadné řešení – cestovní pojištění pro sportovce! Při sjednávání takového pojištění totiž pojišťovna bude brát v potaz i vaše konkrétní sportovní zaměření a bude do něj zahrnuto i patřičné připojištění.

Připojištění většinou stojí pár korun navíc, avšak pokud provozujete náročnější a rizikovější sporty, budete muset počítat vyšším poplatkem. Co mezi takový sport patří? Například biketrial, jízda na čtyřkolkách, rugby, lední hokej, karate a judo, vzpírání, ale také šerm.

Stojí to jen několik korun

Zranění v zahraničí a následná léčba v místní nemocnici se může vyšplhat až k ceně nad milion korun! Bez cestovního pojištění budete muset vše hradit z vlastní peněženky, což může zabolet stejně jako případné zranění. Cestovní pojištění přitom stojí jen pár korun denně a kryje za vás tyto možné výdaje.

Pojistěte se online klidně i pár minut před cestou a můžete si být jisti, že při přípravě na skvělý výkon budete mít o velkou starost méně!