Cestovní pojištění – srovnání cen

Chcete ochránit majetek proti přírodním živlům, vandalismu, odcizení nebo poškození? Pak se vyplatí sjednat odpovídající pojistku s kvalitně nastavenými parametry a dostatečnými limity pojistného plnění. Protože ale produkty spadající do pojištění majetku nabízí na našem trhu nepřeberné množství pojišťoven, může být občas složité se v jednotlivých nabídkách bezpečně zorientovat. Proto se vyplatí vsadit na srovnání pojištění majetku, se kterým vám pomůže naše nezávislá online kalkulačka.

Pojištění majetku vyřídíte online

Abyste zjistili, která pojišťovna vám nabídne pojistku nejlevněji nebo nejvýhodněji, je potřeba zadat několik vstupních parametrů, které se týkají nejen nemovitosti (domácnosti), kterou hodláte pojistit, ale také samotného pojistníka. Na základě těchto vstupních údajů můžete během několika mála kliků provést srovnání pojištění majetku a odpovědnosti občanů.

Denně aktualizovaná nabídka dostupných pojistek obsahuje pouze aktuální informace a data, proto může být při výběru vhodného produktu skvělým rádcem a pomocníkem. Jednotlivé pojistky si navíc můžete snadno seřadit podle ceny.

I tady ale platí, že cena je jedním, nikoli jediným faktorem, na základě kterého byste měli výsledný produkt vybírat. Mnohem důležitější je výše pojistných limitů a výluky z pojistného plnění. Zaujala vás některá z nabídek? Sjednejte si pojištění majetku online a ušetřete finanční prostředky i čas!

Spočítejte si pojištění majetku
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 20

Proč si sjednat pojištění majetku?

  • Váš domov je tam, kde se cítíte bezpečně. S pojištěním majetku o tento pocit nepřijdete i v nebezpečných situacích.
  • Díky různým druhům pojištěním majetku si můžete pojistit nemovitost, domácnost, jízdní kolo i bazén.
  • Pojistit si můžete i rekreační objekt. Díky tomu můžete v klidu spát a nemyslet na případné zloděje na vaší chatě.
  • Pojištění se nevztahuje pouze na budovu, ale i na to, co se nachází na zahradě – tedy například i na materiál na rekonstrukci.
  • Pokud jste vášnivý sportovec, jistě vás potěší i to, že se pojištění vztahuje na sportovní vybavení.