Gas International s.r.o. je česká firma zabývající se obchodováním se zemním plynem. Společnost nakupuje zemní plyn z více nezávislých zdrojů z celé Evropy a z řady východních států, čímž dokáže zajistit stabilitu dodávek ceny plynu a výhodnost cenové nabídky pro své zákazníky.

Hlavními zákazníky společnosti jsou domácnosti a drobní odběratelé z řad podnikatelů a malých firem, na které se společnost specializuje a přizpůsobuje pro ně své nabídky. Cílem společnosti je především kompletní zajištění služeb souvisejících s dodávkou zemního plynu od dodání komodity přes asistenci zákazníkovi vždy podle individuálních potřeb a přání klienta. Společnost Gas International si uvědomuje význam řízení a zdokonalování systému ochrany životního prostředí v souladu s úrovní vědeckého a technického poznání a s ohledem na svoji působnost tak, aby nedošlo k poškození či degenaraci životního prostředí jako celku nebo jeho části.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.

Gas International, s. r. o.

Gudrichova 763

Hradec nad Moravicí

747 41

www.gasint.cz