Dodavatel energie RWE (innogy)

Přejmenoval se na innogy

Počet odběrných míst

  • Elektřina: 558 943

  • Plyn: 1 181 978

energie dodavatelé
logo innogy

O dodavateli RWE

Společnost RWE patří k největším energetickým společnostem v Evropě. Jedná se o německou firmu sídlící v Essenu, která se zabývá výrobou a zásobováním elektřinou a zemním plynem. V roce 2016 se od RWE odštěpila dceřiná společnost innogy, která se zaměřila na oblast obchodu a dodávek elektřiny a plynu koncovým zákazníkům, především pak z obnovitelných zdrojů. I v České republice došlo k přejmenování dodavatele RWE na innogy.

RWE je v České republice jedničkou mezi dodavateli zemního plynu –⁠ dodává ho do více než milionu odběrných míst. Zároveň je RWE také dodavatel elektřiny, nejen pro domácnosti, ale rovněž pro firmy a velkoodběratele. RWE se začalo zaměřovat na obnovitelné zdroje energie, je průkopníkem v oblasti plynového pohonu pro auta (CNG).

Všichni odběratelé RWE v České republice již komunikují se společností innogy. Dodavatel má desítky poboček nebo je možné se s ním spojit elektronicky či telefonicky.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.

innogy, s. r. o.

Oddělení komplexních požadavků

Plynární 2748/6

Ostrava - Moravská Ostrava

702 00

www.innogy.cz