Dodavatel energie Bidli

Malý dodavatel elektřiny a plynu
  • Počet odběrných míst:

    • Elektřina: 7 998

    • Plyn: 3 537

Dlaně s žárovkou a hrncem na plynovém sporáku - grafika
Logo BidliO dodavateli Bidli

Skupina BIDLI holding, a.s. vznikla v roce 2003 a v počátcích se zabývala především hypotečním poradenstvím. Následně své pole působnosti rozšířila o prodej a výstavbu realit a od roku 2017 také o dodávky energií.


Zákazníkům nabízí především ceníky s krátkodobou měsíční fixací, které se řídí cenami elektřiny a plynu na burze (někdy se setkáte také s označením spotové ceny). Energiemi Bidli zásobuje více než 11 500 českých domácností.


Společnost zákazníkům zajišťuje komplexní poradenství v oblasti bydlení – od nákupu nemovitosti, po její financování a vybavení nebo návrh interiéru. Zaměřuje se také na obnovitelnou energetiku, je dodavatelem fotovoltaických elektráren a v rámci divize Bidli auto i dovozcem elektromobilů.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.

S dodavatelem se můžete spojit pomocí infolinky, prostřednictvím portálu Moje Bidli nebo navštívit jednu z mnoha poboček po celé republice.

BIDLI holding, a.s.

Jindřišská 17

Praha 1

110 00

bidli.cz