Dodavatel energie ARMEX ENERGY

Dodavatel plynu a elektřiny

Počet odběrných míst

  • Elektřina: 32 352

  • Plyn: 22 047

Chci změnit dodavatele

energie dodavatelé
logo ARMEX ENERGY

O dodavateli ARMEX ENERGY

Dodavatel energií ARMEX ENERGY působí na trhu od roku 2005 a v současné době zásobuje elektřinou a zemním plynem téměř 60 tisíc odběratelů. Nejen z řad domácností, ale také firem, neziskových organizací obcí a dalších veřejných institucí.

Společnost patří pod děčínskou skupinu ARMEX, která se vyprofilovala v 90. letech jako obchodník s armaturami, ale později rozšířila své portfolio o obchod s ropnými produkty a energiemi. Skupina ARMEX je jednou z 20 největších firem v České republice.

Pobočky pro zákazníky má ARMEX ENERGY v Děčíně, Hodoníně, Olomouci, Bludově, Velkém Meziříčí a Přerově. Společnost nabízí pomoc s vyřízením změny dodavatele.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.

Chci výhodnější energie

ARMEX ENERGY, a. s.

Folknářská 1246/21

Děčín

405 02

armexenergy.cz
Chci změnit dodavatele energií
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.