Cestovní pojištění – srovnání cen

Povinné ručení by měl mít dnes uzavřeno každý motorista, pokud se chce vyvarovat problémům. Nejvíce však konkrétní výběr ovlivňují ceny povinného ručení. Již dávno neplatí, že by však musely být extrémně vysoké. A to díky tomu, že na našem trhu se nachází několik desítek pojišťoven, které v rámci konkurenčního boje neustále zlepšují čísla ve svém ceníku.

Jak vybrat tu správnou pojistku?

Samozřejmě cena nemusí být to jediné, protože důležité je vědět i to, co za danou cenu dostanete. Měli bychom tak hledět hlavně na to, jaké pojistka konkrétní limity plnění, ale i na to, co nám nabízí navíc. Dnes totiž není žádnou výjimkou, že ceny povinného ručení zahrnují i výhody, jako řadu asistenčních služeb, nebo třeba i pojištění čelního skla. To vše jsou logicky důvody, proč jsou dané pojišťovny tak oblíbené.

Porovnejte si ceny

Ideálním krokem k tomu, najít tu skutečně nejvýhodnější pojišťovnu je porovnat si její ceny povinného ručení. K tomu vám samozřejmě pomůže právě náš porovnávač, v rámci kterého máte jedinečnou možnost se za pár vteřin dozvědět, kolik můžete ušetřit. Výjimkou nejsou ani úspory v řádech mnoha tisíc ročně, což už je dobrý důvod k tomu zjistit, jak je na tom právě vaše pojišťovna.


 

 
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 97