Ceny energií

  • Srovnání 59 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí Vašeho domova

Spočítat ceny
Elektřina - žárovka a zástrčka

Pokud je něco, bez čeho se v naší domácnosti zaručeně neobejdeme, je to přirozeně elektrická energie. Ne vždy se musíme omezovat při spotřebě, abychom platili méně. Pokud se zajímáte o ceny energií a chcete, aby byly vždy co nejnižší, stačí si zvolit jiného dodavatele. A s tím vám dokážeme pomoci, jelikož je to více než snadné. Díky tomu budete bez omezování platit méně. Doma, v bytě, ale třeba i na vaší zahradě.

Srovnat si ceny energií je hračkou

Cesta k nejnižším cenám by měla být spojena s porovnáním konkrétních cen. Už není třeba složitě studovat ceníky jednotlivých dodavatelů. Dnes platí, že ceny energií si srovnáte během chvíle, z pohodlí vašeho domova. Bez nutnosti kamkoliv chodit. Během pár minut tak najdete nejenom nejlevnější cenu, ale můžete konkrétního dodavatele také ihned změnit. A to online.

Cenu ovlivňuje mnoho faktorů

V první řadě je to určitě onen samotný dodavatel a jeho cenová politika. Kromě toho ale roli hraje i váš jistič, stejně jako to, v jaké lokalitě bydlíte. Nezapomínejte ani na fakt, že ceny energií mohou záviset na vaší spotřebě, ale i na tom, k čemu všemu elektřinu využíváte. Právě díky nám vyplníte všechny potřebné věci a následně máte jistoty spojené s tím, že vám nejnižší ceny najdeme.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.