Chcete se vydat do zahraničí? V současné době nemusí jít o vůbec drahou záležitost. Zkuste se třeba porozhlédnout po slevových portálech, kde nabízí zajímavé ceny víkendových či delších pobytů v zahraničí. Za zlomek ceny si například budete užívat letní dovolenou v Chorvatsku pro celou rodinu, týdenní pobyt v Itálii s polopenzí, zájezd na Plitvická jezera nebo zájezd do Monaka za hazardem i luxusem.
 

 

Do zahraničí levně

 

Do zahraničí není problém se dostat individuálně a tam si užívat volnosti při prozkoumávání zajímavých míst, kulturních památek a přírodních skvostů. Ještě dnes se můžete pustit do cestování, když si například zajistíte levnou letenku online. Last minute letenky vám uspoří spoustu peněz a klidně si můžete procestovat celý svět za zlomek původních cen.

 

 

porovnání cestovního pojištění

Myslete na své bezpečí

 

Jiný kraj, jiný mrav a rovněž zcela jiné zdravotní zatížení pro vaše tělo. Písčité pláže, nádherné moře, teplo, opalování relaxace, ale mnohdy také různé nemoci. Před cestou si nezapomeňte prostudovat, zda je do vybrané destinace nutné absolvovat nějaká povinná očkování. Pobyt vám může znepříjemnit cestovatelský průjem, hepatitida A, břišní tyfus, malárie a jiné nemoci. Myslete na dostatečnou hygienu, abyste zabránili nejhoršímu.
 

 

Nezapomeňte na cestovní pojištění

 

Zbytečně neriskujte a sjednejte si cestovní pojištění . Sjednání na krátkodobý či dlouhodobý pobyt nemusí být velkým zásahem do vašich financí, stačí si zvolit levné cestovní pojištění, ale s ohledem na poskytované služby a na rozsah krytí. Úrazy a různé nemoci jsou v zahraničí naprosto běžné a může se to stát i vám. Při sjednání cestovního pojištění do zahraničí získáte automaticky pojištění léčebných výloh. Dále se dá pojistit proti úrazům, pro případy ztráty zavazadel, na škody způsobené třetím osobám nebo na storno cesty. Soustřeďte se na limity sjednaného cestovního pojištění.