Cestovní pojištění – srovnání cen

Zatímco v roce 2013 byly ceny povinného ručení poměrně nízké, od následujícího roku přišly změny. A tak se avizované zdražení povinného ručení v 2014 negativně podepsalo na cenách téměř u všech pojišťoven. Důvodem byly hlavně změna konkrétních zákonů, kdy budou škody, a to hlavně na zdraví, vypláceny jinými metodami, a již nebude nahlíženo k tabulkám. Dále ale zdražení povinného ručení v 2014 způsobilo i to, že pojišťovny jsou povinny více přispívat složkám záchranného systému, a dané platby se tak logicky musí také někde projevit.

Přesto lze mít pojistku levnou

Ne všude ale proběhlo zdražení povinného ručení v 2014 stejně. U některých pojišťoven se zdražilo skutečně minimálně. A najít je vám pomůže právě náš porovnávač, který je ideální cestou k tomu, jak získat pojistku levně a jednoduše. Stačí údaje o vašem voze a již máte k dispozici konkrétní ceny, jaké se k němu vztahují.

Vše vyřídíte online

Nejenom porovnání daných pojistek, ale samozřejmě také i uzavření lze zvládnout online. A i k tomu stačí pár údajů o autě, pár kliků, a poté už jenom odsouhlasení smlouvy. A jelikož je pojišťoven několik desítek, mnohé rozdíly v cenách zcela určitě překvapí. V některých případech jsou totiž markantní.

 
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 97