Cestovní pojištění – srovnání cen

2017-12-12
Sídlo společnosti

Novobranská 544/1
1602 00 Brno
Telefon: 542 425 000
Fax: 542 217 91

TRIGLAV

Triglav Pojišťovna, a.s. patří mezi 9 nejvýznamnějších pojistných subjektůna českém neživotním trhu. Svoje služby a produkty nabízí prostřednictvím vlastní prodejní sítě a její pobočky najdete po celé ČR. Své služby nabízí i prostřednictvím pojišťovacích makléřů. Triglav pojišťovna postoupila do finále v soutěži Hospodářských novin NEJLEPŠÍ POJIŠŤOVNA 2010.

Jediným akcionářem Triglav pojišťovny, a. s., je po celou dobu jejího působení na pojistném trhu České republiky největší slovinská pojišťovna Zavarovalnica Triglav. Tato pojišťovna působí již více než sto let. S předpisem pojistného 17,8 mld. Kč dosahuje téměř 43 % celkového pojistného trhu. Tradici a vysokou kvalitu služeb této pojišťovny oceňuje více než 1,1 milionu spokojených klientů.

Triglav pojišťovna, a.s. má povolení MF ČR k pojišťovací činnosti v neživotní oblasti. Nyní disponuje pojišťovna Triglav všemi základními majetkovými produkty, včetně pojištění odpovědnosti, a to jak pro občanskou, tak i podnikatelskou a průmyslovou klientelu.

Vedoucím zajistitelem Triglav pojišťovny, a.s. je zajišťovna Triglav Re, dceřiná společnost Zavarovalnice Triglav. Zajistný program je a bude i v dalších letech koncipován tak, aby pojišťovna Triglav vždy dostála svým závazkům vůči zákazníkům.


4.56 na základě 993 hodnocení. 5