Jablonec nad Nisou je statutárním městem v Libereckém kraji. Leží asi 9 kilometrů jihovýchodně od Liberce, v údolí řeky Nisy a jejích přítoků. Na ploše 31,38 km² zde žije přibližně 45 tisíc obyvatel. Obýváte město, které proslulo výrobou skla a bižuterie? A zároveň vlastníte plechového miláčka, kterému potřebujete nechat prodloužit technickou? Víme, kde se stanice technické kontroly Jablonec nad Nisou a jak ušetřit nejen na samotné prohlídce.

Kdo je připraven, není překvapen

Abyste technickou prošli bez ztráty pomyslné „kytičky“, je dobré auto ještě před samotnou návštěvou zavézt ke zkušenému mechanikovi. Ten překontroluje veškeré nezbytnosti, případně odstraní závady, které by mohly získání technické ztížit nebo dokonce úplně zhatit.

Vy si mezitím překontrolujte stav povinné výbavy a veškeré dokumenty, které budete během technické předkládat. Jde především o velký TP, malý techničák, případně výsledky měření emisí. Samotná technická vás vyjde na 900 – 1300 Kč. Vždy záleží na konkrétním městě, obci a vybrané stanici technické kontroly.

Ušetřete na prohlídce i dalších výdajích

Potřebujete nechat u vozu změřit taky emise? Pokud si jejich měření domluvíte na termín samotné technické, můžete získat zajímavou slevu nebo alespoň výhodnější cenu.

A ušetřit můžete samozřejmě taky na dalších výdajích, které s provozem automobilu neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba cenu povinného ručení. To si můžete porovnat prostřednictvím našeho nezávislého online srovnávače. Pokud najdete výhodnější nabídku, snadno ji sjednáte online.