Hledáte STK ve městě Český Dub, které najdete na severu Čech v Libereckém kraji? Pak jste na téhle stránce správně! Poradíme vám, kam s autem zamířit a jak ušetřit nejen na prohlídce, ale taky na dalších výdajích, které s provozem vašeho plechového miláčka neodmyslitelně souvisí.

Zkontrolujte auto i doklady

Ještě před tím, než se na STK ve městě Český Dub objednáte, zavezte auto do specializovaného autoservisu, kde na něj mrkne zkušený automechanik. Ten odhalí a opraví případné závady, které by mohly získání technické ztížit nebo dokonce ohrozit.

Důležité je taky zkontrolovat veškeré doklady, které budete během STK předkládat. Jde zejména o velký a malý technický průkaz, zelenou kartu a protokol měření emisí (pokud jej vozidlo někdy absolvovalo). Budete tak mít jistotu, že během samotné STK ušetříte čas a ostatně taky peníze.

Šetřete tam, kde to má smysl

Ušetřit můžete i v případě, že si během jedné návštěvy necháte změřit taky emise vašeho vozu (pokud je to u vybraného modelu povinné). Řada autoservisů poskytuje zajímavé slevy nebo nižší ceny, pokud tyto dva úkony provedete během jediné návštěvy.

A ušetřit můžete samozřejmě i na dalších nákladech, které s provozem automobilu neodmyslitelně souvisí. Jde třeba o povinné ručení, jehož cenu můžete porovnat prostřednictvím našeho online srovnávače.