Nový Bor je městem v severní části okresu Česká Lípa, na rozhraní CHKO Lužické hory a CHKO České středohoří. Aktuálně tady žije asi 12 tisíc stálých obyvatel. Pokud patříte mezi ně a vlastníte automobil, pravděpodobně budete čas od času řešit, kde mu nechat prodloužit STK. Našli jsme pro vás adresu i kontakty stanice technické kontroly Nový Bor a přidáme i pár tipů, jak ušetřit.

Kdo je připraven, není překvapen

Aby samotná technická prohlídka proběhla bez zbytečných komplikací a průtahů, je dobré se na ni s dostatečným předstihem připravit. Proto nechte vůz zkontrolovat v autoservise nebo ho zavezte ke zkušenému automechanikovi. Vy si mezitím překontrolujte doklady, které budete během technické prohlídky předkládat a složení povinné výbavy.

Šetřete tam, kde to má smysl

Potřebujete nechat u auta změřit emise? Domluvte si technickou a emisní prohlídku na jeden termín. Často můžete získat zajímavou slevu nebo alespoň nižší cenu. A ušetřit můžete i na povinném ručení, jehož cenu si snadno porovnáte prostřednictvím naší online kalkulačky. Našli jste výhodnější nabídku? Sjednejte si ji jednoduše online!

Spočítat ceny
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.