V Jičínské pahorkatině se rozléhá Turnov. Řeka Jizera, která městem protéká, ho rozděluje na dvě části. Zjistili jste, že vám na autě zanedlouho končí technická a hledáte místo, kam s ním v Turnově zajet? S tím vám můžeme pomoct, a kromě toho vám poradíme, jak můžete ušetřit na provozu vozidla.

Co zajistit před technickou

Před technickou byste měli své auto nechat zkontrolovat u odborníků v autoservisu. Ti se vám podívají na stav plášťů, brzd, zkontrolují hladinu provozních kapalin, správné seřízení světlometů a mnoho dalšího. Drobné problémy, které by mohly ohrozit technickou, jsou zkušení automechanici schopni opravit na místě. Vy si mezitím zkontrolujte dokumenty, které po vás technici ze stanice budou vyžadovat. Mezi tyto dokumenty patří například velký a malý technický průkaz, dokument o emisích a zelená karta pojištěnce.

Čím lze ušetřit na provozu vozidla

Ušetřit na provozu vozidla můžete mnoha způsoby. Jedním z nich je spojení technické kontroly spolu s emisemi. Technik vám díky tomu může nabídnout lepší cenu, či slevu, kterou určitě oceníte. Dále můžete ušetřit také na povinném ručení. Ptáte se jak? Jednoduše. Zkuste využít náš nezávazný kalkulátor povinného ručení a začněte platit ještě méně třeba hned dnes.