Město Raspenava najdeme ve Frýdlantském výběžku na severu Česka, v okrese Liberec. Ve městě žije přibližně 2 800 stálých obyvatel. Jste jedním z nich a přemýšlíte, kde nechat automobilu prodloužit technickou? Máme pro vás aktuální kontakty i adresu stanice technické kontroly Raspenava a přidáme i pár tipů, jak nejen na samotné prohlídce ušetřit.

Podceňovat STK se nevyplácí

Ještě před tím, než si domluvíte termín technické prohlídky, zavezte vůz do ověřeného autoservisu, nebo ho alespoň nechte zkontrolovat zkušeným automechanikem, který auto prohlédne, případně odstraní závady, které by mohly získání technické zkomplikovat. Vy si mezitím překontrolujte složení povinné výbavy a dokumenty, které budete během prohlídky předkládat.

Tipy, jak ušetřit

Na technické můžete ušetřit třeba tím, že ji spojíte s měřením emisí. Někde vám nabídnou slevu, jinde třeba lepší cenu. A pokud si u nás nezávisle porovnáte cenu povinného ručení, můžete jednoduše ušetřit klidně i několik tisícovek ročně změnou pojišťovny, kterou provedete pěkně v klidu a z pohodlí domova.