Srovnání cen energií pro domácnost

  • Srovnání 59 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí Vašeho domova

Spočítat ceny
Elektřina - žárovka a zástrčka

Nejste spokojeni s cenou energií, kterou aktuálně platíte? Pokud se nechcete omezovat ve spotřebě elektřiny, je možnost, jak ušetřit velmi jednoduše. Tou možností je srovnání cen energií pro domácnost. Touto cestou se můžete vydat vždy, kdy hledáte prvního dodavatele pro novostavbu, stejně jako ve chvíli, kdy je vaším cílem změna dodavatele, a to pro získání lepších a tedy i výhodnějších cen. A to ať už máte ve své domácnosti jakoukoliv spotřebu.

Srovnání cen energií pro domácnost je pro každého

Nezapomínejte na to, že možnost srovnat si ceny energií je v současné době skutečně pro každého. Je jedno, zda elektřinu využíváte jenom na běžné svícení, nebo ji využíváte v souvislosti s vařením, ohřevem vody, nebo i vytápěním. Srovnání cen energií pro domácnost vám může najít nejlevnějšího dodavatele pro vaše potřeby. Bez omezování spotřeby budete mít jistotu, že můžete zaplatit výrazně menší sumy.

Najít nejlevnějšího je snadné

Bát se rozhodně není třeba jakýchkoliv složitostí. A to z toho důvodu, že srovnání cen energií pro domácnost zvládnete jednoduše z pohodlí vašeho domova, a to online. Stačí pár informací o vašem bydlišti či o tom, kolik spotřebujete. Následně vám předložíme seznam dodavatelů, kteří vám budou zaručeně vyhovovat a ke kterým můžete přestoupit.

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.