Cestovní pojištění – srovnání cen

Velcí dodavatelé energií jsou dnes stále oblíbení. A to jak jde o elektřinu, nebo například o plyn. RWE Havířov je jedno z kontaktních míst, které nabídne právě tato velká společnost, která se na dodávku do domácností i firem specializuje. Navštívit zákaznický servis mohou noví, i stávající zákaznice. A to nejenom ve všední den, od pondělí do pátku. Je možné přijít i v sobotu. A to na adresu, kterou je Dlouhá třída.

Chcete nejnižší ceny? Zjistěte, co RWE Havířov nabídne

Nikoliv na konkrétní pobočce, ale online. Kalkulačka cen elektřiny a plynu je možností, jak můžete celkem jednoduše zjistit, jak si stojí RWE Havířov v porovnání s ostatními dodavateli v dané oblasti. A to bez nutnosti kamkoliv chodit, jelikož celé porovnání se uskuteční rychle, z pohodlí domova a také jednoduše. Stačí znát lokalitu a také uvést jenom konkrétní plánovanou spotřebu, která je s daným odběrným místem přímo spojena.

Přestup je hračkou

Nový dodavatel může ušetřit i několik tisíc korun ročně. Přestoupit k němu není složité, jelikož obvykle stačí jenom výpověď u toho stávajícího a následně podpis smlouvy u toho nového. A to vše může ten nový kompletně vyřídit za nás. Kvalita plynu, nebo elektrické energie se samozřejmě nijak nemění.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 58