Povinné ručení Sokolov

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Známé město v Karlovarském kraji, uprostřed takzvané Sokolovské pánve. Zajímavá je určitě nadmořská výška, ve které Sokolov leží – je více než 400 metrů nad mořem. Aktuálně město obývá na 24 000 obyvatel a plocha města je necelých 22 kilometrů čtverečných. Podíváme-li se do historie, je určitě třeba říci, že město Sokolov se proslavilo především těžbou uhlí, ale také významnými průmyslovými podniky.

Jak sjednat pojistné ručení v Sokolově?

Ve městě žije i velké množství motoristů, kteří každodenně hledí na to, jak to nejvýhodnější povinné ručení v Sokolově sjednat. Ideální cesta je samozřejmě prostřednictvím našeho porovnávače, kde lze najít tu nejnižší cenu dané pojistky, a to v rámci všech dostupných pojišťoven. S úsporou peněžní souvisí ale i úspora času, a tak lze daný pojistný produkt také snadno prostřednictvím internetu sjednat.

Zapomínat byste ale neměli ani na parametry pojistky, tedy na to, co povinné ručení Sokolov vlastně obsahuje. V tomto směru je správné zaměřit se na výše pojistných limitů. Ty jsou maximálními vyplácenými částkami v případě škod na majetku a na zdraví. Dále ale může pojistka obsahovat i připojištění vašeho vozu, nebo různé asistenční služby. I to z ní dělá poměrně výhodný a vyhledávaný produkt.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).