Povinné ručení Praha

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Hlavní město České republiky, ve kterém je v současné době registrováno nejvíce řidičů. Aktuálně má Praha rozlohu necelých 500 kilometrů čtverečných a počet obyvatel přesahuje hodnotu 1 270 000 lidí. V Praze je samozřejmě největší koncentraci různých státních institucí a tak se dá říci, že právě odtud je také řízena celá naše země. Dnes je však Praha také rájem turistů a tak zájem o hlavní metropoli naší země rok od roku neustále roste.

Jak vybrat povinné ručení v Praze?

Bydlíte-li právě v Praze, či zde máte firmu a zaregistrované auto, určitě nezapomínáte na povinnost, jakou je povinné ručení. Správnou cestou, jak najít to správné, je porovnávač, díky kterému zjistíte, jak levné může povinné ručení v Praze být. Jelikož je zde i největší koncentrace pojišťoven, je jasné, že výběr rozhodně nebude nijak složitý a ceny jsou stlačeny na skutečné minimum. I to je jeden z důvodů, proč máte jako pražští řidiči výhodu.

To správné povinné ručení Praha samozřejmě vybírejte i podle pojistných limitů, které se vztahují ke škodám, které způsobíte. Vliv na výběr by ale měla mít i volba konkrétní pojišťovny a jejího vybudovaného jména. Stejně tak se mohou hodit také dodatečné bonusy, třeba ve formě různého připojištění, nebo ve formě asistenčních služeb.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).