Povinné ručení Zlín

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Město Zlín vešlo do historie, a to hned z několika důvodů. Byl to nejenom Tomáš Baťa, ale stejně tak i přejmenování města na Gottwaldov. Dnes je samozřejmě opět používán název Zlín. Aktuálně žije v tomto městě okolo 76 000 obyvatel a samotné město pokrývá plochu okolo 118 kilometrů čtverečných. Samozřejmostí je, že město se dělí do celkem 16 částí, přičemž některé jsou ryze historické, zatímco další určené výhradně k bydlení.

Jak vybrat povinné ručení ve Zlíně?

Navštěvovat konkrétní pobočky pojišťoven by bylo zbytečně složité, jelikož dnes není problém uzavřít povinné ručení Zlín z pohodlí domova, online. Pomůže vám k tomu náš porovnávač, který vám za pár chvil spočítá, jaké jsou ceny, ale i jaké pojišťovny tuto pojistku nabídnou. Poté stačí vyplnit základní údaje o vás a o vašem vozidle a pojistku můžete mít sjednanou.

Vybírat je samozřejmě ideální dle poměru cena / výkon. Roli tedy hraje roční platba za pojistku, ale i to, co za ni dostaneme. Vliv mají jak konkrétní výše pojistných limitů, tak samozřejmě má vliv také to, zda hledáme povinné ručení ve Zlíně s různým připojištěním. Třeba pojistkou čelního skla, nebo také asistenčními službami. I ty mohou být k dispozici, hledáme li kromě ochrany i komfort.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).