Povinné ručení Ostrava

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

Spočítat ceny
povinné ručení

Ostrava je v současné době třetím největším městem v naší zemi. Počet obyvatel lehce přesahuje 302 000 a aktuálně město zabírá plochu přes 214 kilometrů čtverečných. Město samozřejmě najdeme v kraji Moravskoslezském, a to v nadmořské výšce zhruba 200 metrů nad mořem. V minulosti se jednalo o významné centrum průmyslu a těžby, dnes však jde o město, které má velké problémy s ovzduším, které ho pravidelně trápí.

Jak vybrat povinné ručení v Ostravě?

Samozřejmě nejlépe podle toho, aby nám pojistka skutečně vyhovovala. Její součástí by tak měly být doplňkové služby třeba ve formě asistence, stejně jako různé možnosti připojištění. Dbát bychom ale měli také na konkrétní limity pojištění – tedy maximální částky, které za nás pojišťovna v případě způsobené škody může zaplatit. Čím budou vyšší, tím lépe. Jedině tak povinné ručení Ostrava splní svůj účel.

Dalším kritériem výběru je správná pojišťovna a její cena. Vše si dnes můžeme porovnat online, a tak pokud chcete povinné ručení v Ostravě sjednat, nemusíte opustit váš byt či dům. Stačí si během pár vteřin porovnat jednotlivé možnosti a poté vybrat cenu pojistky s nejlepším poměrem cena/výkon. Jedině tak budete mít jistotu, že jste vybrali tu pravou.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).