Povinné ručení Brno

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

Spočítat ceny
povinné ručení

Město Brno je aktuálně druhým největším městem v naší zemi. Za Prahou však zaostává výrazně, jelikož počet obyvatel, kterých v Brně žije, přesahuje 380 000 lidí a rozloha města je 230 kilometrů čtverečných. Přesto se ale jedná o město, které má co nabídnout z hlediska zajímavých památek a dalších zajímavých míst. Dnes je samozřejmě Brno označováno jako hlavní moravská metropole a především místní obyvatelé jsou na své rodiště právem hrdí.

Jak vybrat povinné ručení v Brně?

Také patříte mezi hrdé brněnské obyvatele? Pokud ano, a máte vlastní auto, nezapomínejte na to, že je třeba pojistka. Správnou cestou k jejímu sjednání by mělo být porovnání jednotlivých pojišťoven. Díky tomu máte možnost sjednat povinné ručení Brno za nejlepší možnou cenu, která aktuálně na našem trhu je. A to s jistotou toho, že porovnání provedete online, z pohodlí vašeho domova.

Určitě ale nehleďte jenom na cenu, jelikož dobré je sledovat i několik dalších parametrů, mezi které patří třeba výše pojistných limitů. Stejně tak v rámci pojistky hraje roli i to, co vše k ní získáte. Mohou to být třeba asistenční služby, nebo pojištění čelního skla. Roli by ale měla hrát i stabilita pojišťovny, se kterou souvisí celkově profesionální služby. Díky tomu máte jistotu, že vás dobře zvolené povinné ručení v Brně skutečně ochrání.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).