Povinné ručení Peugeot 308 SW

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Jak najít nejlevnější povinné ručení pro Peugeot 308 SW?

Pětidveřové kombi Peugeot 308 SW sjíždí z výrobní linky už od roku 2007. V nabídce aktuálně najdete jeho třetí generaci, která se francouzským inženýrům obzvlášť povedla. Směle tak může konkurovat svým přímým konkurentům, mezi které patří i česká modla - Škoda Octavia.

Praktický rodinný elegán

Základem rodinných kombíků je pořádný kufr. Peugeot 308 SW se toho drží a přináší jeden největších zavazadelníků ve své kategorii. Naskládáte do něj 610 litrů nákladu, což většina konkurenčních modelů nepřekoná. Peugeot 308 SW k tomu navíc přidává zajímavý design, skvělé jízdní vlastnosti, povedené motorizace a bohatou technologickou výbavu. Celkově tak jde celkově o velmi zajímavou koupi.

Peugeot 308 SW dostal do vínku všechny moderní asistenční systémy, aby výbava vozu odpovídala zvyšujícím se nárokům zákazníků i legislativy. Ve výbavě proto nechybí hlídač bezpečné vzdálenosti, adaptivní tempomat nebo asistent automatického brzdění.

Nejvýhodnější povinné ručení pro Peugeot 308 SW hledejte online

Povinné ručení si můžete sjednat u většiny českých pojišťoven. Některé společnosti nabízí dokonce i několik různých produktů. Nabídka je tak dostatečně široká, ale zorientovat se v ní není snadné. Vyzkoušejte online srovnávač, pomocí kterého najdete správné povinné ručení během chvilky.

Porovnání několika nabídek vám může ušetřit tisíce korun ročně

Nabídka českých pojišťoven je sice více než dostatečná, produkty se ale napříč trhem mohou velmi lišit - svými parametry i cenou. Každá pojišťovna totiž konečnou cenu povinného ručení vypočítává jinak. I podobné produkty se tak u různých společností mohou cenově výrazně rozcházet. Online srovnávač tento problém řeší a povinné ručení s jeho pomocí najdete raz dva. Ať už hledáte povinné ručení s určitými vlastnostmi, nebo vám jde především o co nejlepší cenu.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.