Povinné ručení Peugeot

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Známá francouzská značka charakteristická dostupnými vozy. Na každý z nich, a to jak nový, tak i ojetý, je ale třeba mít uzavřeno povinné ručení Peugeot. To samozřejmě platí nejenom na našich silnicích, ale také v zahraničí. A všude tam nás dokáže chránit. A to takovým způsobem, že za nás zaplatí škody, které způsobíme nehodou, a to ostatním účastníkům nehody. A to ať už jim zničíme auto, dům, poškodíme zdraví, nebo způsobíme jinou škodu. Vše povinné ručení Peugeot dokáže zaplatit, a to v rámci sjednané smlouvy.

Pojistku lze uzavřít za pár minut

Jste-li v situaci, kdy povinné ručení Peugeot potřebujete, nemusíte vstávat od počítače. Dnes je totiž nejlepší volbou uzavřít ho online. Stačí tak technický průkaz vozu pro vyplnění základních údajů, a dále už jenom potvrzení smlouvy. Následně zaplatíte převodem či kartou, vytisknete onu zelenou kartu, a můžete bez obav vyrazit skutečně kamkoliv.

Na kolik pojistka vyjde?

Často lze pojistku uzavřít za cenu, která se pohybuje v řádech pár tisíců. Jediné, co k tomu stačí, je využít porovnání pojistek, díky kterým ihned zjistíte, která povinné ručení Peugeot nabídne, a která je zároveň ta nejvýhodnější. A jelikož jich je na trhu několik desítek, rozhodně máte jako zájemci z čeho vybírat.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).