Povinné ručení Peugeot Expert

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Kde sjednat nejlevnější povinné ručení pro Peugeot Expert?

Pokud chcete najít co nejvýhodnější povinné ručení pro Peugeot Expert, určitě se vám bude hodit online srovnávač pojištění. Do něj vyplníte několik informací o vás a vašem vozu a během chvíle už můžete vybírat z kompletní nabídky pojištění. U všech dostupných kalkulací najdete cenu, výši pojistného plnění, služby zahrnuté v ceně, dostupná připojištění i kompletní pojistné podmínky. Snadno si tak vyberete optimální povinné ručení, ať už vám jde o co nejlepší cenu nebo pokukujete po specifických parametrech.

Peugeot Expert se vyrábí už od roku 1995. Na trhu je aktuálně jeho třetí generace, která se řadí mezi nejpovedenější dodávky na současném trhu. Svým majitelům udělá radost příznivou cenou, povedenými motorizacemi a kvalitním podvozkem, se kterým se pojí ukázkové jízdní vlastnosti. Vybrat si navíc můžete z několika variant Peugeotu Expert - ať už hledáte auto pro velkou rodinu nebo své podnikání.

Spočítat povinné ručení

Pro podnikání i rodinu

Potřebujete dodávku na převážení nákladu? Základní oplechovaný Peugeot Expert pro vás bude ideální volbou. Chcete prostorné a praktické auto, které převeze až osm pasažérů? Sáhněte po variantě Peugeot Expert Combi, která má po celé délce okénka a uvnitř najdete osm pohodlných sedaček. Tím ale variabilita modelu zdaleka nekončí. Vybírat totiž můžete ze třech různých délek. Nejkratší L1 měří 4,6 metru, délka varianty L2 je 4,95 metru a nejdelší L3 se svou délkou dostává na rovných 5,3 metru. Je tak jen na vás, zda potřebujete více prostoru, nebo upřednostníte lepší manévrovatelnost ve městě. Výška u žádné z verzí nepřesahuje 1,9 metru, takže se bez problému vejdete do všech běžných garáží.

Dostupné naftové motorizace nabízí dostatek výkonu, zároveň vás ale potěší svou nízkou spotřebou. Nejvýkonnější motorizací v nabídce je dvoulitrový diesel se 180 koňskými silami. Pokud upřednostňujete elektrický pohon, i vám má Peugeot Expert co nabídnout. Jde totiž s dobou a nově ho může pohánět i elektřina. Elektrický Peugeot e-Expert na jedno nabití ujede až 330 kilometrů a podporuje rychlé nabíjení.

Povedené rodinné MPV za slušnou cenu

Přestože se Peugeot 807 vyrábí už od roku 2002, díky nadčasovému designu na svůj věk rozhodně nevypadá. Svým jízdním projevem je Peugeot 807 typické francouzské auto. Podvozek je velice pohodlný, měkký a houpavý. Zajišťuje tak vysoký komfort i na méně kvalitních silnicích. V kombinaci s vysokou karoserií se ale rozhodně nehodí na ostrou jízdu.

Výroba modelu 807 skončila v roce 2014. Seženete ho tak už pouze v bazarech. Nabízí se za velmi příjemné ceny, protože o něj v našich končinách není velký zájem, ačkoliv jde o velmi povedené auto. Mezi nejžádanější motorizace patří naftové čtyřválce, které oproti benzinovým jednotkám zajišťují výrazně nižší spotřebu a pyšní se také vyšší spolehlivostí. Nejvýkonnějším motorem je ale benzinový šestiválec s výkonem 201 koní. V nabídce bazarů na něj ale narazíte pouze vzácně.

Spočítat povinné ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.