Povinné ručení Peugeot Expert

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Kde sjednat nejlevnější povinné ručení pro Peugeot Expert?

Pokud chcete najít co nejvýhodnější povinné ručení pro Peugeot Expert, určitě se vám bude hodit online srovnávač pojištění. Do něj vyplníte několik informací o vás a vašem vozu a během chvíle už můžete vybírat z kompletní nabídky pojištění. U všech dostupných kalkulací najdete cenu, výši pojistného plnění, služby zahrnuté v ceně, dostupná připojištění i kompletní pojistné podmínky. Snadno si tak vyberete optimální povinné ručení, ať už vám jde o co nejlepší cenu nebo pokukujete po specifických parametrech.

Peugeot Expert se vyrábí už od roku 1995. Na trhu je aktuálně jeho třetí generace, která se řadí mezi nejpovedenější dodávky na současném trhu. Svým majitelům udělá radost příznivou cenou, povedenými motorizacemi a kvalitním podvozkem, se kterým se pojí ukázkové jízdní vlastnosti. Vybrat si navíc můžete z několika variant Peugeotu Expert - ať už hledáte auto pro velkou rodinu nebo své podnikání.

Pro podnikání i rodinu

Potřebujete dodávku na převážení nákladu? Základní oplechovaný Peugeot Expert pro vás bude ideální volbou. Chcete prostorné a praktické auto, které převeze až osm pasažérů? Sáhněte po variantě Peugeot Expert Combi, která má po celé délce okénka a uvnitř najdete osm pohodlných sedaček. Tím ale variabilita modelu zdaleka nekončí. Vybírat totiž můžete ze třech různých délek. Nejkratší L1 měří 4,6 metru, délka varianty L2 je 4,95 metru a nejdelší L3 se svou délkou dostává na rovných 5,3 metru. Je tak jen na vás, zda potřebujete více prostoru, nebo upřednostníte lepší manévrovatelnost ve městě. Výška u žádné z verzí nepřesahuje 1,9 metru, takže se bez problému vejdete do všech běžných garáží.

Dostupné naftové motorizace nabízí dostatek výkonu, zároveň vás ale potěší svou nízkou spotřebou. Nejvýkonnější motorizací v nabídce je dvoulitrový diesel se 180 koňskými silami. Pokud upřednostňujete elektrický pohon, i vám má Peugeot Expert co nabídnout. Jde totiž s dobou a nově ho může pohánět i elektřina. Elektrický Peugeot e-Expert na jedno nabití ujede až 330 kilometrů a podporuje rychlé nabíjení.

Povedené rodinné MPV za slušnou cenu

Přestože se Peugeot 807 vyrábí už od roku 2002, díky nadčasovému designu na svůj věk rozhodně nevypadá. Svým jízdním projevem je Peugeot 807 typické francouzské auto. Podvozek je velice pohodlný, měkký a houpavý. Zajišťuje tak vysoký komfort i na méně kvalitních silnicích. V kombinaci s vysokou karoserií se ale rozhodně nehodí na ostrou jízdu.

Výroba modelu 807 skončila v roce 2014. Seženete ho tak už pouze v bazarech. Nabízí se za velmi příjemné ceny, protože o něj v našich končinách není velký zájem, ačkoliv jde o velmi povedené auto. Mezi nejžádanější motorizace patří naftové čtyřválce, které oproti benzinovým jednotkám zajišťují výrazně nižší spotřebu a pyšní se také vyšší spolehlivostí. Nejvýkonnějším motorem je ale benzinový šestiválec s výkonem 201 koní. V nabídce bazarů na něj ale narazíte pouze vzácně.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.