Havarijní pojištění Peugeot

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Oblíbená francouzská značka, zahrnující jak malé, tak i luxusnější vozy. Ve všech případech by ale mělo být prioritou nás jako majitelů mít uzavřené havarijní pojištění Peugeot. A z jakého důvodu? Hlavně proto, abychom měli proplacené škody, které si vlivem nehody způsobíme. V tomto směru navíc havarijní pojištění Peugeot nezaplatí jenom případnou opravu, ale v případě totální škody i celý vůz. Totéž platí i o situacích, kdy nám je vůz odcizen, a to jak z parkoviště před domem, tak z naší garáže.

Je dobré myslet i na další rizika

Zmíněné situace ale rozhodně nejsou jediné, na které se havarijní pojištění Peugeot může vztahovat. Velmi častá poškození vzniknou třeba vlivem přírodního živlu, nebo vlivem vandalismu. I v takových případech samozřejmě platí případné opravy pojišťovna.

Jak vybrat nejlepší pojistku?

Aby ale byla pojistka skutečně výhodná, je dobré vědět, na co se zaměřit při výběru. Primárně by havarijní pojištění Peugeot mělo být levné, ale přesto by mělo mít dostatečné pojistné limity, které odpovídají ceně našeho vozu. Dále je dobré zaměřit se na co nejnižší spoluúčast. Zvolíme-li nulovou, poté veškeré škody zaplatí právě a jen pojišťovna. To poslední, co potom pří výběru zohlednit, je určitě samotná kvalita konkrétní pojišťovny.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).