Havarijní pojištění Peugeot 308 SW

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Jak vybrat havarijní pojištění pro Peugeot 308 SW?

Peugeot 308 SW je kombi řadící se do nižší střední třídy. Spadá tedy do stejné kategorie jako extrémně oblíbená Škoda Octavia, Ford Focus nebo Volkswagen Golf. V této konkurenci tak na českém trhu nemá na růžích ustláno. Přesto ale má čím zaujmout.

Sympatický Francouz v těžké pozici

Výroba Peugeotu 308 SW odstartovala v roce 2007. V nabídce se aktuálně nachází už třetí generace, která je dostupná také jako pětidveřový hatchback. Třistaosmička zákazníky oslovuje především neokoukaným designem exteriéru i interiéru. Auto je ale velmi povedené i technicky.

Po několika slabších generacích je Peugeot 308 SW opět solidní konkurencí pro všechny své soky. Dobře se řídí, jeho spolehlivost je na vysoké úrovni a dieselové motorizace patří mezi to nejlepší na trhu. Modelu 308 ve výbavě nechybí ani moderní asistenční systémy jako detektor bezpečné vzdálenosti, systém automatického brzdění nebo chytrý adaptivní tempomat. Celkově tak jde o velmi vydařený vůz, který to ale na českém trhu nebude mít vůbec lehké.

Sjednat havarijní pojištění

Nejlepší havarijní pojištění pro Peugeot 308 SW hledejte online

Pokud chcete najít perfektní havarijní pojištění, bude třeba porovnat alespoň několik produktů. Jestliže byste nabídky od jednotlivých pojišťoven získávali sami, šlo by o zbytečně zdlouhavý proces. Využijte radši online kalkulačku, díky které najdete správné havarijní pojištění raz dva.

U havarijního pojištění by vás kromě jeho ceny měla zajímat především výše spoluúčasti a rozsah pojistného krytí. Všechny tyto údaje u jednotlivých nabídek najdete. V nabídce se tak snadno zorientujete a jakmile si některé havarijní pojištění vyberete, můžete si ho přes web také sjednat.

Sjednat havarijní pojištění
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).