Povinné ručení Peugeot 2008 SUV

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Kde sjednat nejlevnější povinné ručení pro Peugeot 2008 SUV?

Peugeot 2008 je malé SUV, které na trhu najdete od roku 2013. Nejlépe se mu jezdí na běžných silnicích, ale díky zvýšenému podvozku si poradí i s lehčím terénem. Zázraky ale nečekejte. Na pohon všech čtyř kol při konfiguraci vozu nenarazíte, takže se s pořádným řáděním mimo pevné cesty nepočítá.

SUV s duší hatchbacku

SUV Peugeot 2008 sdílí spoustu designových i technických prvků s menším modelem 208. Stojí na stejném podvozku, v interiéru byste moc rozdílů nenašli a přední maska, včetně světlometů, je také téměř shodná. Peugeot 2008 ale z menšího sourozence převzal také příjemné jízdní vlastnosti, takže vás nejspíš překvapí, jak dobře se dá ovládat. Na okreskách s ním můžete řezat zatáčky takovým způsobem, o jakém se ostatním SUV ani nezdá. Model 2008 dobře sedí, nenaklání se a podvozek je přitom stále pohodlný.

Také odhlučnění vozu se povedlo. Je srovnatelné s vozy vyšších tříd a ve městě i na okresce je tak v interiéru naprosté ticho. Při dálničních rychlostech už se sice o absolutním tichu nedá mluvit, stále ale nejde o nic rušivého.

Peugeot 2008 nabízí kromě tradičních benzinových a naftových motorizací také plně elektrickou variantu E-2008. Na jedno nabití s ní ujedete až 310 kilometrů a baterie dobijete na 80 % kapacity za půl hodiny.

Nejvýhodnější povinné ručení pro SUV Peugeot 2008 hledejte na webu

Chcete rychle a bez námahy najít výhodné povinné ručení? Využijte online kalkulačku, díky které povinné ručení najdete za pár minut. V kalkulačce stačí vyplnit několik údajů o vás a vašem automobilu. Hned po jejich odeslání se vám zobrazí přehledný seznam všech dostupných produktů.

Povinné ručení můžete vybírat podle ceny, rozsahu pojistného plnění nebo dostupných připojištění. A pokud upřesníte, kam s vozem jezdíte, kde ho parkujete, s kým ho sdílíte a kolik kilometrů ročně najezdíte, nabídka se vám ještě více přizpůsobí.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.