Povinné ručení Opava

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

Spočítat ceny
povinné ručení

Bývalé královské město ležící v Moravskoslezském kraji, přičemž velká jeho část patří přímo Slezsku. Dnes má město Opava přes 58 000 obyvatel, kteří žijí na poměrně velké ploše, kterou město zabírá. Jeho rozloha je totiž celých 90 kilometrů čtverečných. I proto byla Opava v minulosti vyhlášena jako hlavní město Českého Slezska, což celkově přispělo mimo jiné k její zajímavé historii.

Jak vybrat povinné ručení v Opavě?

Rozhodně nemusíte navštěvovat konkrétní pobočky pojišťoven, jelikož všechny, co povinné ručení Opava nabízejí, vám nabídne náš porovnávač. Správnou cestou je tedy srovnat si jejich nabídky, a to nejlépe podle jejich ceny, ale také podle pojistných limitů – tedy částek, které za vás bude pojišťovna v případě nehody maximálně hradit. Samozřejmostí při výběru by měla být i možnost online sjednání – i tu nabídneme.

Sjednané povinné ručení v Opavě ale může ochránit třeba i vás. A jak? Ideálním příkladem je situace, kdy je součástí pojistky připojištění čelního skla či střetu se zvěří. Stejně tak to ale mohou být i asistenční služby. Za svou cenu tak získáte skutečné maximum a máte tak jistotu v tom, že vámi vybraná pojistka může patřit mezi ty nejlepší, které dnes na našem trhu jsou.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).