Pojištění pro skialpinisty za skvělou cenu

  • Srovnání a sjednání cestovního pojištění online

  • Všechny dokumenty dostanete ihned na e-mail

  • Během 2 minut sjednáte a ušetříte až 50 % ceny pojištění

cestovní pojištění hory, zima

Běžná turistická pojistka se vztahuje hlavně na méně rizikové aktivity. Pokud je naše cesta spojena naopak s tím, že některé z rizikových sportů budeme vykonávat, je třeba k tomu mít náležitou ochranu. Pojištění pro skialpinisty je právě tím druhem rizikové pojistky, která se hodí pro veškeré vyznavače tohoto sportu. A to pokud si ho jedou užívat do zahraničí, kde jsou pro něho přirozeně mnohem lepší podmínky, než u nás.

Pojištění pro skialpinisty lze sjednat snadno

Při výběru je důležité zohlednit to, že by naše pojistka měla být spojena s rizikovými sporty. Jedině tak máme jistotu, že máme sjednané to pravé pojištění pro skialpinisty. Opomínat bychom neměli ani fakt, že vše lze dnes vyřídit z pohodlí domova, během několika minut. Nejenom s ohledem na výběr konkrétní pojišťovny, ale i s ohledem na výběr parametrů pojistky.

Co může pojištění obsahovat?

Základem je pojištění léčebných výloh, které se vztahuje na hrazení výdajů, které vzniknou v souvislosti s jakýmkoliv ošetřením. Dále však může pojištění pro skialpinisty obsahovat i pojištění našich zavazadel, kompletní sportovní výbavy a výstroje, nebo lze zvolit i připojištění v podobě odpovědnosti nejenom za škodu na majetku, ale i za škodu na zdraví.