Pojištění UNIQA pojišťovna

  • Online srovnání pojišťoven

  • Jednoduše a rychle do 2 minut

  • Zelená karta ihned na Váš email

  • Úspora až 70 %

Spočítat ceny
povinné ručení
uniqa logo

Pojišťovna UNIQA byla založena v roce 1993 a od počátku své existence využívá ke svému finančnímu zázemí know-how a zkušeností jediného rakouského akcionáře, UNIQA International AG. Pojišťovna nabízí svým klientům kvalitní produkty za přiměřené ceny.

Povinné ručení

Vyberte si z několika variant povinného ručení. Od pojišťovny UNIQA dostanete zajímavé benefity jako nadstandardní asistenční služby, nebo výhody, o které nepřijdete ani po první nehodě. Zákaznická linka je vám k dispozic 24 hodin denně.

Havarijní pojištění

S havarijním pojištěním máte zaručeno rychlé nahrazení škody bez zbytečného a zatěžujícího papírování. V základní variantě havarijního pojištění najdete veškerá důležitá pojistná krytí včetně krádeže vozidla či jeho příslušenství.

Cestovní pojištění

Založte si cestovní pojištění během několika minut online a získejte slevu 10 %. Vyhnete se tak nepříjemným výdajům, které byste jinak platili při úrazu nebo nemoci v zahraničí ze své kapsy. Zvolte si sami délku pojištění a dobu jejího trvání a sjednejte si smlouvu online.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).