Levná energie

Kalkulačka srovnání cen
  • Srovnání 43 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli ZDARMA zařídíme

  • Vše vyřešíte z pohodlí Vašeho domova

Elektřina - žárovka a zástrčka

Nejlevnější plyn a elektřina pro vaši domácnost

Bez energií se v domácnosti neobejde skutečně nikdo. A každý z nás by si samozřejmě přál odebírat co nejlevnější plyn a elektřinu. Jak na to? Máme pro vás snadné řešení. S kalkulačkou srovnání cen si uděláte přehled, kolik můžete na energiích ušetřit. Udělejte si srovnání cen elektřiny i srovnání cen plynu.

Levná energie – kalkulačka srovnání cen se hodí pro každého

Kalkulačka energií se hodí pro všechny domácnosti, které hledají nejlevnější plyn a elektřinu. Nezáleží na tom, zda už energie odebíráte a hledáte lepšího dodavatele nebo potřebujete zcela novou přípojku.

Pokud chcete změnit současného dodavatele, do kalkulačky zadáte svoji roční spotřebu energií. Pro nová odběrná místa slouží orientační výpočet podle velikosti domácnosti a účelu, k jakému budete energii využívat. Důležitým údajem je také kraj, ve kterém bydlíte – ne všichni dodavatelé energií totiž působí po celé ČR. Poté už vám během pár vteřin kalkulačka srovnání cen poví, kdo je nejvýhodnější.

Srovnání cen v kalkulačce je snadné

Nemusíte se bát složitých postupů – kalkulačka energií je intuitivní a její použití zvládne opravdu každý. Můžete ji používat na svém počítači, telefonu nebo tabletu kdykoliv a odkudkoliv. Srovnání cen v kalkulačce netrvá déle než pár chvil. Navíc máte jistotu, že udávané ceny jsou vždy aktuální a zcela odpovídají vámi zadaným parametrům.

Nejlevnější energie si zařídíte z domova

Našli jste výhodnější nabídku na plyn nebo elektřinu? Ani kvůli změně dodavatele nemusíte nikam chodit. Zařídíte ji jednoduše z pohodlí svého domova. Pokud vás některá z nabídek na nejlevnější plyn nebo elektřinu zaujala, můžete přejít k novému dodavateli. Naši specialisté jsou připraveni na telefonu, aby vás celým procesem změny provedli krok za krokem. Nejlevnější plyn a elektřina už čeká i na vás!