Jak u nás jednoduše sjednáte pojištění domácnosti?

Pojištění majetku

Uzavření pojistné smlouvy prostřednictvím našich stránek je velice jednoduché a časově nenáročné. Přesto Vás žádáme, abyste věnovali potřebnou pozornost veškerým doprovodným textům a samotnému vyplňování on-line formuláře.

Jak to funguje?

1) Kalkulace ceny - Pro kalkulaci a porovnání pojištění domácnosti zadejte vstupní parametry o Vás a pojišťované domácnosti.

2) Nejlevnější pojištění domácnosti - Díky jednoduchému a přehlednému kalkulátoru srovnáte nabídky jednotlivých pojišťoven, včetně možných limitů pro zvolená rizika.

3) Osobní údaje - Po výběru pojišťovny zadejte detailní údaje o pojišťované domácnosti a případně zvolte i jednotlivá připojištění.

4) Návrh pojištění - Pojištění domácnosti online objednáte po potvrzení zadaných údajů, pojistných podmínek a smluvních ujednání.

5) Pojistná smlouva - Obratem obdržíte na svůj e-mail zprávu potvrzující vaši objednávku na pojištění domácnosti. Vaše domácnost bude pojištěna od zvoleného počátku pojistné smlouvy při dodržení pokynů k úhradě pojistného.

6) Originální doklady - Nejpozději do 2 pracovních dnů obdržíte poštou pojistné dokumenty. Postupujte podle pokynů v zaslaném průvodním dopise.

7) Následný servis -V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na email podpora@srovnejto.cz nebo telefonicky na 226 211 122.