Havarijní pojištění Audi A8 2018

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Jak porovnat havarijní pojištění pro Audi A8?

Audi A8 stojí od roku 1994 na vrcholu nabídky německé automobilky. Od začátku své výroby nabízí vždy nejlepší možné technologie, které se starají o maximální komfort i bezpečí posádky. Nejstarší generace A8 je prvním sériově vyráběným automobilem, který přinesl hliníkovou karoserii.

Jako v pokojíčku

Mezi vrcholnými modely automobilek je špičkové zpracování interiéru standardem. Audi ale vždy patřilo k lídrům v tomto segmentu a model A8 to pravidelně potvrzuje. Očekávat můžete ty nejlepší materiály, které na všech místech přesně lícují, nikde se nic neprohýbá ani nevrže. Interiér je také perfektně odhlučněný.

O pohodlí cestujících se starají prostorná sedadla. Ta jsou klimatizovaná, polohovatelná a umí také masírovat. Nastavení je možné měnit na všech místech zvlášť, aby si je mohl každý cestující nařídit podle svého gusta.

Celkový komfort pak podtrhuje vzduchový podvozek, který dokonale tlumí veškeré nerovnosti. U Audi A8 2018 posouvá svou funkčnost ještě dále. V kombinaci s umělou inteligencí totiž dokáže skenovat okolí a předvídat potřebná nastavení. Pokud se tak blížíte k hrbolu, automaticky se zvýší. Celé auto se také dokáže naklonit, pokud hrozí náraz z boku. Díky tomu nedojde k proražení dveří a posádka je ve větším bezpečí.

Chci porovnat havarijní pojištění

Usnadněná práce řidiče

Technologie v autě budou dělat radost také řidiči. Jízdu zpříjemní adaptivní tempomat či asistent pro popojíždění v kolonách, který dokáže řídit prakticky sám. U Audi A8 2018 můžete využít také automatického parkování. Auto umí parkovat příčně i podélně a při manévrování v něm ani nemusíte sedět. Celý proces je totiž možné ovládat přes mobilní aplikaci.

Aby se s autem i přes jeho velikost snadno manévrovalo, přinesla Audi A8 2018 novinku v podobě dynamického řízení všech kol. Po aktivaci tohoto režimu zatáčí i zadní kola a projíždění ostřejšími zákruty či otáčení je tak výrazně snazší. Při pohybu ve stísněném prostoru potěší také 3D zobrazení auta a okolí, díky kterému se můžete vyvarovat odření laku či kol a předejít možné srážce.

Ideální havarijní pojištění pro Audi A8 hledejte na webu

Havarijní pojištění je běžně dostupný produkt, který nabízí většina českých pojišťoven. Nabídky jednotlivých společností se ale mohou značně lišit cenou i vlastnostmi. A aby toho nebylo málo, některé pojišťovny nabízí i několik variant havarijního pojištění.

Ušetřete drahocenný čas a porovnejte havarijní pojištění pomocí online kalkulačky. Po vyplnění základních údajů o vás a vašem Audi A8 se vám zobrazí kompletní nabídka.

U jednotlivých produktů je vždy uvedena cena, výše spoluúčasti, seznam pojištění v ceně a možná připojištění. Na stejné stránce uvidíte také doporučení na konkrétní havarijní pojištění, které je pečlivě vybráno na základě vyplněných parametrů. Jakmile optimální pojištění najdete, přes web si ho také sjednáte.

Chci porovnat havarijní pojištění
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).