Havarijní pojištění Audi A8 2018

 • Online srovnání

 • Vše vyřídíte pohodlně od PC

 • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

 • Úspora až 50 %

  Spočítat ceny

Jak porovnat havarijní pojištění pro Audi A8?

Audi A8 stojí od roku 1994 na vrcholu nabídky německé automobilky. Od začátku své výroby nabízí vždy nejlepší možné technologie, které se starají o maximální komfort i bezpečí posádky. Nejstarší generace A8 je prvním sériově vyráběným automobilem, který přinesl hliníkovou karoserii.

Jako v pokojíčku

Mezi vrcholnými modely automobilek je špičkové zpracování interiéru standardem. Audi ale vždy patřilo k lídrům v tomto segmentu a model A8 to pravidelně potvrzuje. Očekávat můžete ty nejlepší materiály, které na všech místech přesně lícují, nikde se nic neprohýbá ani nevrže. Interiér je také perfektně odhlučněný.

O pohodlí cestujících se starají prostorná sedadla. Ta jsou klimatizovaná, polohovatelná a umí také masírovat. Nastavení je možné měnit na všech místech zvlášť, aby si je mohl každý cestující nařídit podle svého gusta.

Celkový komfort pak podtrhuje vzduchový podvozek, který dokonale tlumí veškeré nerovnosti. U Audi A8 2018 posouvá svou funkčnost ještě dále. V kombinaci s umělou inteligencí totiž dokáže skenovat okolí a předvídat potřebná nastavení. Pokud se tak blížíte k hrbolu, automaticky se zvýší. Celé auto se také dokáže naklonit, pokud hrozí náraz z boku. Díky tomu nedojde k proražení dveří a posádka je ve větším bezpečí.

Chci porovnat havarijní pojištění

Usnadněná práce řidiče

Technologie v autě budou dělat radost také řidiči. Jízdu zpříjemní adaptivní tempomat či asistent pro popojíždění v kolonách, který dokáže řídit prakticky sám. U Audi A8 2018 můžete využít také automatického parkování. Auto umí parkovat příčně i podélně a při manévrování v něm ani nemusíte sedět. Celý proces je totiž možné ovládat přes mobilní aplikaci.

Aby se s autem i přes jeho velikost snadno manévrovalo, přinesla Audi A8 2018 novinku v podobě dynamického řízení všech kol. Po aktivaci tohoto režimu zatáčí i zadní kola a projíždění ostřejšími zákruty či otáčení je tak výrazně snazší. Při pohybu ve stísněném prostoru potěší také 3D zobrazení auta a okolí, díky kterému se můžete vyvarovat odření laku či kol a předejít možné srážce.

Ideální havarijní pojištění pro Audi A8 hledejte na webu

Havarijní pojištění je běžně dostupný produkt, který nabízí většina českých pojišťoven. Nabídky jednotlivých společností se ale mohou značně lišit cenou i vlastnostmi. A aby toho nebylo málo, některé pojišťovny nabízí i několik variant havarijního pojištění.

Ušetřete drahocenný čas a porovnejte havarijní pojištění pomocí online kalkulačky. Po vyplnění základních údajů o vás a vašem Audi A8 se vám zobrazí kompletní nabídka.

U jednotlivých produktů je vždy uvedena cena, výše spoluúčasti, seznam pojištění v ceně a možná připojištění. Na stejné stránce uvidíte také doporučení na konkrétní havarijní pojištění, které je pečlivě vybráno na základě vyplněných parametrů. Jakmile optimální pojištění najdete, přes web si ho také sjednáte.

Chci porovnat havarijní pojištění

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.