Povinné ručení Audi

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Povinné ručení pro Audi

Společnost Audi založil v roce 1909 August Horch. Tato německá automobilka se zabývá výrobou luxusních automobilů a patří do skupiny Volkswagen Group. Je také jedním z nejstarších výrobců aut v Německu. Kromě značky Audi zde vyrábí i vozy značky Lamborghini a od roku 2012 i motocykly Ducati. Dnes se automobilka zaměřuje na výrobu sportovních vozů a je oblíbená po celém světě. Její logo sestávající ze 4 kruhů představuje 4 výrobce – Audi, DKW, Horch a Wanderer.

Jedinečný je také design s minimalistickými prvky a důrazem na dokonalé zpracování detailů. Samozřejmostí je používání těch nejkvalitnějších materiálů. Typickým prvkem je maska chladiče, tzv. singlframe, která byla poprvé použita u Audi A8 L W12 6.0 quatro a dnes se používá u všech modelů. Velmi typické jsou také rysy modelů Audi, kterými jsou hlavně poměr skla a lakované plochy.

Povinné ručení pro Audi

Povinné ručení je nezbytností pro všechny majitele vozu, řidiče Audi nevyjímaje. Zákonné pojištění odpovědnosti vám kryje záda a pokud způsobíte nehodu, pokryje škody na majetku i na zdraví ostatních účastníků, které jste způsobili. Mějte ale na paměti, že povinné ručení nekryje škody na vašem autě, k tomu slouží havarijní pojištění.

Pokud jste majitelem vozu značky Audi, určitě se vám hodí zvolit si vyšší pojistné limity. Minimální výše je ze zákona stanovená na 35 milionů jak za škody na majetku, tak i za škody na zdraví. Podívejte se také na nabízená připojištění, která se vám v případě nehody nebo vandalismu mohou hodit.

Pokud chcete zvolit to nejlepší povinné ručení pro Audi, porovnejte si jednotlivé pojišťovny a jejich ceny povinného ručení s naší online kalkulačkou povinného ručení.

Nejčastější modely Audi pro povinné ručení

123
1

Audi A6

Audi R8

Audi A5

Audi RS6

Audi RS7

Audi A1

2

Audi Q8

Audi A4

Audi A4

Audi S3

Audi Q2

Audi RS3

3

Audi A3

Audi A7

Audi A8

Audi Q5

Audi Q3

Audi A2

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.