Povinné ručení Audi A6 allroad quattro

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Jak porovnat ceny povinného ručení pro Audi A6 allroad quattro?

Audi A6 allroad quattro je velké luxusní kombi s pohonem všech čtyř kol a speciální úpravou, která zlepšuje jeho schopnosti v terénu. V prodeji je od roku 1999. Při představení šlo o prakticky první auto svého druhu a je považováno za zakladatele své kategorie. Již krátce po uvedení si na vybudoval své neotřesitelné místo. Vůz je pravidelně modernizován a od roku 2019 je k dostání jeho čtvrtá generace.

Člen široké rodiny

V modelová řadě A6 je opravdu z čeho vybírat. Základní verzí je Audi A6, na vyznavače sportovní jízdy čeká Audi S6 a ještě výkonnější RS6. V neposlední řadě v nabídce najdete právě Audi A6 allorad quattro, které je tou nejuniverzálnější variantou. Ocení ji zejména vyznavači aktivního životního stylu, kteří potřebují jezdit mimo zpevněné cesty, ale zároveň si chtějí udržet pohodlí, luxus a dobré jízdní vlastnosti na silnici.

Výrazené offroadové rysy

Audi A6 allorad quattro poznáte na první pohled podle četných úprav exteriéru. Výraznější přední maska chladiče, specifický zadní difuzor, střešní ližiny, speciální ochranné lemy blatníků a prahová lišta, která hrdě nese nápis quattro.

V interiéru vozu je dostatek prostoru pro všechny cestující. Špičkové zpracování všech detailů plně odpovídá značce Audi a na několika místech v interiéru narazíte na nápis allroad. Interiér je možné dovybavit také ambientním osvětlením, které především v noci zpříjemní atmosféru v autě.

Nejnovější technologie na dosah ruky

V interiéru si můžete užívat až tří velkých displejů. Přístrojová deska umí zobrazovat rychlost, otáčky a další informace podle aktuálního nastavení. Další dva displeje najdete na středovém panelu. Infotainment systém je kromě dotykového ovládání možné ovládat také pomocí hlasu. Ovládání dostupných vymožeností vám usnadní také multifunkční volant, pod kterým najdete pádla řazení.

Asistenční systémy nezůstávají pozadu a jsou na nejvyšší možné úrovni. Vůz je možné osadit radarovým systémem, kamerami sledujícími okolí vozu a ultrazvukovými senzory. Data získaná ze senzorů poté využívají jednotlivé bezpečností systémy - například adaptivní jízdní asistent, který dokáže držet optimální odstup od ostatních vozidel a podle potřeby zpomalovat a zrychlovat.

Porovnejte povinná ručení pro Audi A6 allroad quattro během několika minut

Sháníte nejlevnější povinné ručení pro Audi A6 allroad quattro, nebo na něj máte naopak speciální nároky?

Nejsnazší cestou, jak povinná ručení porovnat, je využití online kalkulačky. Pro srovnání stačí vyplnit údaje o vás a vašem autě a během chvíle už můžete vybírat z dostupné nabídky.

Povinná ručení se mohou lišit jak cenou, tak rozsahem krytí, asistenčních služeb nebo možných připojištění. Mezi nimi najdete mj. pojištění zavazadel, všech skel či přírodních rizik. Cenu povinného ručení ovlivňují údaje o vozu i majiteli. Může jít o motorizaci, stáří, značku či model vozu. V případě majitele pak například věk či počet předchozích pojistných událostí.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.