Povinné ručení Audi A6 allroad quattro

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Jak porovnat ceny povinného ručení pro Audi A6 allroad quattro?

Audi A6 allroad quattro je velké luxusní kombi s pohonem všech čtyř kol a speciální úpravou, která zlepšuje jeho schopnosti v terénu. V prodeji je od roku 1999. Při představení šlo o prakticky první auto svého druhu a je považováno za zakladatele své kategorie. Již krátce po uvedení si na vybudoval své neotřesitelné místo. Vůz je pravidelně modernizován a od roku 2019 je k dostání jeho čtvrtá generace.

Člen široké rodiny

V modelová řadě A6 je opravdu z čeho vybírat. Základní verzí je Audi A6, na vyznavače sportovní jízdy čeká Audi S6 a ještě výkonnější RS6. V neposlední řadě v nabídce najdete právě Audi A6 allorad quattro, které je tou nejuniverzálnější variantou. Ocení ji zejména vyznavači aktivního životního stylu, kteří potřebují jezdit mimo zpevněné cesty, ale zároveň si chtějí udržet pohodlí, luxus a dobré jízdní vlastnosti na silnici.

Chci porovnat povinné ručení

Výrazené offroadové rysy

Audi A6 allorad quattro poznáte na první pohled podle četných úprav exteriéru. Výraznější přední maska chladiče, specifický zadní difuzor, střešní ližiny, speciální ochranné lemy blatníků a prahová lišta, která hrdě nese nápis quattro.

V interiéru vozu je dostatek prostoru pro všechny cestující. Špičkové zpracování všech detailů plně odpovídá značce Audi a na několika místech v interiéru narazíte na nápis allroad. Interiér je možné dovybavit také ambientním osvětlením, které především v noci zpříjemní atmosféru v autě.

Nejnovější technologie na dosah ruky

V interiéru si můžete užívat až tří velkých displejů. Přístrojová deska umí zobrazovat rychlost, otáčky a další informace podle aktuálního nastavení. Další dva displeje najdete na středovém panelu. Infotainment systém je kromě dotykového ovládání možné ovládat také pomocí hlasu. Ovládání dostupných vymožeností vám usnadní také multifunkční volant, pod kterým najdete pádla řazení.

Asistenční systémy nezůstávají pozadu a jsou na nejvyšší možné úrovni. Vůz je možné osadit radarovým systémem, kamerami sledujícími okolí vozu a ultrazvukovými senzory. Data získaná ze senzorů poté využívají jednotlivé bezpečností systémy - například adaptivní jízdní asistent, který dokáže držet optimální odstup od ostatních vozidel a podle potřeby zpomalovat a zrychlovat.

Porovnejte povinná ručení pro Audi A6 allroad quattro během několika minut

Sháníte nejlevnější povinné ručení pro Audi A6 allroad quattro, nebo na něj máte naopak speciální nároky?

Nejsnazší cestou, jak povinná ručení porovnat, je využití online kalkulačky. Pro srovnání stačí vyplnit údaje o vás a vašem autě a během chvíle už můžete vybírat z dostupné nabídky.

Povinná ručení se mohou lišit jak cenou, tak rozsahem krytí, asistenčních služeb nebo možných připojištění. Mezi nimi najdete mj. pojištění zavazadel, všech skel či přírodních rizik. Cenu povinného ručení ovlivňují údaje o vozu i majiteli. Může jít o motorizaci, stáří, značku či model vozu. V případě majitele pak například věk či počet předchozích pojistných událostí.

Chci porovnat povinné ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.