Povinné ručení Audi A6 allroad quattro

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

povinné ručení

Jak porovnat ceny povinného ručení pro Audi A6 allroad quattro?

Audi A6 allroad quattro je velké luxusní kombi s pohonem všech čtyř kol a speciální úpravou, která zlepšuje jeho schopnosti v terénu. V prodeji je od roku 1999. Při představení šlo o prakticky první auto svého druhu a je považováno za zakladatele své kategorie. Již krátce po uvedení si na vybudoval své neotřesitelné místo. Vůz je pravidelně modernizován a od roku 2019 je k dostání jeho čtvrtá generace.

Člen široké rodiny

V modelová řadě A6 je opravdu z čeho vybírat. Základní verzí je Audi A6, na vyznavače sportovní jízdy čeká Audi S6 a ještě výkonnější RS6. V neposlední řadě v nabídce najdete právě Audi A6 allorad quattro, které je tou nejuniverzálnější variantou. Ocení ji zejména vyznavači aktivního životního stylu, kteří potřebují jezdit mimo zpevněné cesty, ale zároveň si chtějí udržet pohodlí, luxus a dobré jízdní vlastnosti na silnici.

Výrazené offroadové rysy

Audi A6 allorad quattro poznáte na první pohled podle četných úprav exteriéru. Výraznější přední maska chladiče, specifický zadní difuzor, střešní ližiny, speciální ochranné lemy blatníků a prahová lišta, která hrdě nese nápis quattro.

V interiéru vozu je dostatek prostoru pro všechny cestující. Špičkové zpracování všech detailů plně odpovídá značce Audi a na několika místech v interiéru narazíte na nápis allroad. Interiér je možné dovybavit také ambientním osvětlením, které především v noci zpříjemní atmosféru v autě.

Nejnovější technologie na dosah ruky

V interiéru si můžete užívat až tří velkých displejů. Přístrojová deska umí zobrazovat rychlost, otáčky a další informace podle aktuálního nastavení. Další dva displeje najdete na středovém panelu. Infotainment systém je kromě dotykového ovládání možné ovládat také pomocí hlasu. Ovládání dostupných vymožeností vám usnadní také multifunkční volant, pod kterým najdete pádla řazení.

Asistenční systémy nezůstávají pozadu a jsou na nejvyšší možné úrovni. Vůz je možné osadit radarovým systémem, kamerami sledujícími okolí vozu a ultrazvukovými senzory. Data získaná ze senzorů poté využívají jednotlivé bezpečností systémy - například adaptivní jízdní asistent, který dokáže držet optimální odstup od ostatních vozidel a podle potřeby zpomalovat a zrychlovat.

Porovnejte povinná ručení pro Audi A6 allroad quattro během několika minut

Sháníte nejlevnější povinné ručení pro Audi A6 allroad quattro, nebo na něj máte naopak speciální nároky?

Nejsnazší cestou, jak povinná ručení porovnat, je využití online kalkulačky. Pro srovnání stačí vyplnit údaje o vás a vašem autě a během chvíle už můžete vybírat z dostupné nabídky.

Povinná ručení se mohou lišit jak cenou, tak rozsahem krytí, asistenčních služeb nebo možných připojištění. Mezi nimi najdete mj. pojištění zavazadel, všech skel či přírodních rizik. Cenu povinného ručení ovlivňují údaje o vozu i majiteli. Může jít o motorizaci, stáří, značku či model vozu. V případě majitele pak například věk či počet předchozích pojistných událostí.

Blog

 • Krádež auta - zloděj otevírá zámek na dveřích
  21. září 2023|Petr Woff
  10 nejčastěji kradených automobilů: Najdete v seznamu svoji značku?

  Moderní auta jsou stále sofistikovanější, ale pozadu nezůstávají ani zloději. Dříve používali hrubou sílu, která by jim dneska nestačila, takže se naučili různé elektrikářské a programátorské finty. V absolutním bezpečí není žádný vůz, některé modely však mizejí častěji než jiné. Jaké riziko hrozí Škodovce, Volkswagenu, Fordu a dalším automobilům?

 • Platba kreditní kartou
  19. září 2023|Magdaléna Kubečková
  Využijte kreditní kartu na maximum

  Umí vydělat několik procent z nákupu, nabízí zajímavé bonusy, pomůže vám překlenout čekání na výplatu. Můžete s ní bezpečně platit na internetu a v cizině vám usnadní půjčení auta. Když s ní ale neumíte pořádně zacházet, zaplatíte desítky procent navíc na úrocích. Víte, jaké jsou výhody a nevýhody kreditní karty?

 • Žárovka s mincemi v pozadí
  18. září 2023|Petr Woff
  Dodavatelé nabízejí energie pod cenovým stropem. Komu se vyplatí?

  Energie na evropských burzách zlevnily, a proto dodavatelé vydali nové ceníky. Společnosti ČEZ, E.ON, innogy, PRE nebo Pražská plynárenská nabízejí elektřinu a zemní plyn pod cenovými stropy, které stanovila vláda. Není však jisté, zda se v blízké budoucnosti dočkáme ještě výraznějších slev. Proto zvažte, jestli v současnosti uzavřete delší cenovou fixaci, nebo volnější smlouvu.

 • Zabezpečení motorky - zámek na kolo
  17. září 2023|Petr Pohůdka
  Zabezpečení motorky: Jak zastavit zloděje

  Lankové a řetězové zámky, zámek kotoučové brzdy s alarmem nebo GPS lokátor. Zabezpečení motorky proti krádeži má různou podobu. Který způsob ochrany je nejlepší? Záleží na konkrétní situaci. Nejlépe uděláte, když zkombinujete více prvků.

 • Figurka Lego
  15. září 2023|Jana Březinová
  LEGO, akční figurky a další sběratelské kousky. Jak je pojistit?

  V kostičkách LEGO nebo pár sběratelských kartičkách můžete mít doma stovky tisíc korun, a tak by vám nemělo chybět kvalitní pojištění. Netradiční sběratelské předměty můžete zahrnout do běžného pojištění domácnosti nebo je pojistit jako sbírku – pak se vám bude hodit znalecký posudek.

 • Kalkulačka a papíry s grafy
  13. září 2023|Petr Woff
  Sankce za předčasné splacení hypotéky mají stoupnout až na desetitisíce Kč. Jak se jim vyhnete?

  Vláda chce dovolit bankám, aby pokutovaly svoje klienty za předčasné splacení hypotečních úvěrů. Někteří občané by potom museli uhradit navíc až 2 % z předčasně splacené části celkové jistiny. V navrženém zákoně jsou však popsány situace, kdy můžete hypotéku bezproblémově umořit ještě předtím, než skončí její fixace. Pokuta se vám vyhne, třeba když prodáte svou nemovitost nebo se rozvedete. 

 • Muž na motorce
  11. září 2023|Jana Březinová
  Pojištění na motorku: Jak se liší od pojištění auta?

  Povinné ručení na motorku je levnější oproti autu, naopak za pojištění havárie si výrazně připlatíte. Neměli byste podcenit pojištění odcizení, protože motorky se více kradou. Co dalšího byste měli vědět o pojištění motorky?

 • Žena sedí s nohama v ponožkách u topení
  09. září 2023|Petr Pohůdka
  Topná sezona začíná: 5 tipů, na co nezapomenout

  Údržba kotle a komínu, odvzdušnění radiátorů nebo správné nastavení termostatu. Na topnou sezonu se raději připravte s dostatečným předstihem – zejména pokud potřebujete využít služeb profesionálů. Dobrá příprava vám navíc může přinést významné úspory. Na co před startem topné sezony nezapomenout?

 • Žena s účty počítá na kalkulačce
  08. září 2023|Jana Březinová
  Víte, co je kontokorent a kdy se vyplatí?

  Kontokorentní úvěr – zkráceně „kontokorent“ vám dovolí jít do minusu na vašem běžném účtu. Poskytne vám finanční rezervu a umožní zaplacení nečekaného výdaje, když si nechcete brát klasickou půjčku. Komu se kontokorent vyplatí a kdo by se mu měl raději vyhnout?

 • struktura-vydaju
  07. září 2023|Petr Woff
  Struktura výdajů domácnosti: Kolik a za co utrácejí chudí, průměrní a bohatí Češi?

  Tuzemské domácnosti platí především za bydlení a potraviny, následuje doprava a rekreace. Česká společnost je poměrně rovnostářská, ale přesto najdeme významné rozdíly mezi chudšími a bohatšími občany. Například nedávné zdražení elektrické a tepelné energie pociťují silněji senioři než průměrní a vysokopříjmoví zaměstnanci. Porovnejme, jakou strukturu mají výdaje našich domácností.

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.